Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Érdemes prostituáltakhoz járnom?

Érdemes prostituáltakhoz járnom?

Figyelt kérdés

22F vagyok, még nem volt barátnőm és valószínűleg nem is lesz, mert a lányokkal csak barátként tudok viselkedni, képtelen vagyok közeledni hozzájuk, vagy elmondani mit érzek irántuk. Így borítékolható, hogy soha sem lesz párom.

Hogy is lenne, ha képtelen vagyok tudatni bárkivel hogy tetszik nekem és szeretnék tőle valamit.

Kérlek ne írjatok olyan választ, hogy nyugodtan mondjam el, mert ezt már elégszer hallottam, de mégsem tudom beváltani.


Ezek türkében szerintetek prostikhoz kell járnom, ha nem akarok én lenni a 40 éves szűz?


2010. szept. 2. 08:47
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:

figy én sztem ha csajt akarsz akkor azok szerint ahogy irtad gyorsisd fel h ne ugy ismerjen meg mint egy barát hanem egy kapcsolat lehetöség és ami a k.rvázást ileti ha el is mész


1).csak fehér(nem raszizmus kérdése de tényleg igy van)azok általában egézségesebbek....a nemi betegségekre gondolok


2).inkább orális élvezetek használd ki és csak ö térdeljen le te ki ne nyald csak azért ha belegondolsz ,hogy ki és mivel volt abban a fekete lyukban benne


3).és ha szexelsz ak min.2db gumit huzzál

2011. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

orált kihagyom mert az aids úgy is terjedhet.

sima szeretkezés gumival még kevésbé kockázatos. (ápolt egészséges lánytól, nem egy drogostól...)

2011. febr. 7. 16:54
 33/34 Wiking válasza:
Ha baszni akarsz, akkor menj prostihoz! De inkább legyél tökös és keress egy csajt akivel összejössz és inkább őt dugod. Sokkal jobb, és több pénzed is marad. Addig meg verjed a répát és keress csajt.
2011. febr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen elmebeli blokkolódásos zavarom van, ha nőhöz szeretnék közelíteni, egyszerüen nem tudom kimutatni amit érzek, nem vagyok képes kimondani neki. Pedig lazán a szemébe nézek, ha kérdez válaszolok, de ez a bókolás, meg egyéb, udvarlás dolog ez nem az én asztalom. Pedig esélyem lehetne, nyitott is már felém olyan aki halálosan tetszik. A lényeg, én is egy prostizós jövőben gondolkodok, egyszerüen nem megy az udvarlás. Hagyom a fenébe, csak stressz, csak frusztrációt érzek, ahelyett,hogy élvezném a dolgot. Ez jó ez nekem? Nem! Mennem kell prostizni és kész. Tetszik nekem egy lány = Mit érzek ilyenkor, nemi vágyat, és szimpátiát, csak ez egy nagyon erőteljes érzés,ha rendes lány felé érzem. De egy katalógusból kiválasztott kedves barátnő feelinges kur-va iránt is lehet ugyanezt érezni, ha olyan szintű nő. Ugyanaz a folyamat zajlik le az elmédben ekkor is. Csak a lényege, hogy nem kell belekalkulálni olyan kellemetlen részleteket mint elutasításos pofáraesés, nincs teljesítési kötelezettséged, hogy meggyőzd, nem kell feleslegesen pofázni, semmi ilyesmi nincs, csak fizetsz, és máris célban vagy a neked tetsző, általad választott nővel. Ez igen! nekem tetszik. Ráadásul nincs hűségeskü sem, minden hétvégén másik playmatee színvonalú leányzót lehet zaklatni, van prostiválaszték ugyanis bőven. Ha rendes nőket meg hagyni kell. Vannak ilyen emberek, akik nem párkapcsolatra születtek, hanem ,hogy vérbeli kur-vázós machomanek legyenek. Ez van. Ezt el kell tudni fogadni.

Ha úgy állsz a dologhoz, akkor egy szórakoztató, változatos, és nemi életet élő jövőről van így szó. Csak ugye a szerelem érába nem tudsz beletartozni, de a kéj, a nemi vágyak kielégülnek rendesen. Egy maszturbálásnál azért többet érhet.

Egyszerüen az igazi boldogsághoz, egy igaz barátnőhöz azért melózni kell rendesen. Ott nem fizetsz, de azért puhítani kell őket rendesen, mire szétpakolják a lábacskáikat. Ez pedig csakis gátlástalanul jó, ha vannak belső korlátaid, akkor nem hiszek benne, hogy ezek legyőzése nélkül valaha is tudnál "normális féle" életet élni. Ez csak a saját akaratodon múlik,hogy képes vagy e kontrollálni az elmédet. Azon múlik,hogy boldog akarsz e igazán lenni vagy sem. a prosti megoldás, de sosem leszel " egész ember" Félek én is tőle,hogy mindig azt fogom érezni,hogy valami hiányzik. És az évek repülnek, állati gyorsan telik az idő, eljár mindenki felett, aztán lehet hogy már késő lesz. Egy életed van, mindkét út választható, de ha rosszul döntesz, az a későbbiekben mar hanagy szívás lesz.

2012. aug. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!