Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Érdemes prostituáltakhoz járnom?

Érdemes prostituáltakhoz járnom?

Figyelt kérdés

22F vagyok, még nem volt barátnőm és valószínűleg nem is lesz, mert a lányokkal csak barátként tudok viselkedni, képtelen vagyok közeledni hozzájuk, vagy elmondani mit érzek irántuk. Így borítékolható, hogy soha sem lesz párom.

Hogy is lenne, ha képtelen vagyok tudatni bárkivel hogy tetszik nekem és szeretnék tőle valamit.

Kérlek ne írjatok olyan választ, hogy nyugodtan mondjam el, mert ezt már elégszer hallottam, de mégsem tudom beváltani.


Ezek türkében szerintetek prostikhoz kell járnom, ha nem akarok én lenni a 40 éves szűz?


2010. szept. 2. 08:47
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

és remélem nem képzeled, hogy 45 éves koromig fogom magam tartogatni az igaz szerelemnek :D


szeretetre vágyok de hülye azért nem vagyok!!!

2010. szept. 2. 10:50
 12/34 anonim ***** válasza:
88%

Nem egészen érted, hogy mit akarok mondani... Nagy kár. És egyáltalán nem azt mondtam, hogy tartogani kell magunkat bárkinek is. Pont ellenkezőleg, tapasztalatokat kell szerezni, hogy hogy működik a férfi-nő kapcsolat, csak ebből lehet tanulni és fejlődni.


A 45 éves nőt példaként hoztam fel arra, hogy sosem késő. Zavar, ha valaki taknyos kamasz kölyökként vagdalózik, hogy ilyenek a nők, meg olyanok, meg úgysincs jó kapcsolat, úgysincs kölcsönös szeretet stb. Azért mert az első lány, akire ránézett nem teljesítette be neki az álmai kapcsolatát.


Fejdődni, felnőni, csakis a tapasztalások, csalódások során lehet, ez a lényeg. Egy prosti leápol, de nem fogsz férfivá érni, mert nem tanulsz semmit sem a nőkről, sem a kapcsolatokról, de még a szextől sem. Sőt, ennél még rosszabb, egy olyan téves kép fog benned a prostik miatt kialakulni a nőkről, amitől nem biztos, hogy fogsz tudni szabadulni és így pláne nem kerülsz ki csapdából, amit önmagadnak állítottál fel.


A döntés a tiéd, hogy milyen életet akarsz.

2010. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
62%
Vannak lány barátaid? Ha vannak, akkor annyira rosszul nem nézhetsz ki, hogy a szerzetesi életen gondolkodj. Ha így van, akkor csak a gátlások akadályoznak meg a dologban. Ne stresszeld magad, mert az a legrosszabb, amit tehetesz. Egy lánynak nem csak szavakban lehet elmondani, hogy bejön neked. Nem is abban kell szerintem. A tanácsom: Már az első randi alkalmával teremtsd meg a testi kontaktust. Ilyen lehet pl: beszéd közben, amikor csak arra figyel, mit mondasz, eljátszadozol a kezével, simogatod a vállát, derekát, közben meg beszélsz, így a társalgás lesz az előtérben. De a lány érezni fogja, hogy szexuálisan vonzz téged, s ettől érezni fogja, hogy ő hús-vér nő, aki most felizgatott valakit. Tudtára kell adni már a legelején a mozdulataiddal (finoman, szépen), hogy kívánod. Ilyen apró trükkökkel tudatosítsd benne. Nincs olyan lány szerintem, aki még ha nem is mutatja ezt ki, de titokban nem örülne ennek. A hormontermelés ilyenkor ösztönösen beindul, és elindít egy jóleső érzést. A lánynak is szüksége van arra, hogy vonzzó nőnek érezze magát. Nem kell lerohanni, csak éreztetni vele ezt.
2010. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
76%

Nem értelek de komolyan,beszélsz arról h szeretet kéne stb. a 09.01 est leszólod h mert normálisan válaszolni,holott te úgy itélkezel arról h csak adok-kapok szinten ér vmit a szerelem h állításod szerint nem volt bnőd,nem is adtál,s nem is probálsz adni magadból szeretetet! Nem gondolod h ezzel h nem nyitsz feléjük egyáltalán, esélyed sincs?Hogy akarsz kapni vmit is,ha te sem adsz?


Ha így folytatod meg fogsz savanyodni,s ha csak a szexre kell egy lány nem arra h szeressen (hiába állítod ezt,nem úgy jön le) akkor tényleg jobb ha prostihoz mész! Csak húzz gumit,a betegségek miatt!kb ennyi a véleményem!

2010. szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
nem véletlenül az van, hogy azért tartanak barátként a lányok, merthogy végtelenül kedves vagy velük, de valojában meg képtelenek férfiként tekinteni rád, mert esetlegesen nem vagy a legnagyobb macso kinézetü egyén? kell az a rámenősség az elsö perctöl lássák rajtad, hogy lexarod a szociális igényeiket, csak a nőt látod bennük.ahogy elmondták, már rögtön az elsö randin tapizni kell, pofátlanul, szemtelenül, ha látod, hogy nem akarja, akkor visszább veszel kicsit.
2010. szept. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 Fülünyúl ***** válasza:
61%

Kedves első 11:38-as:


"Zavar, ha valaki taknyos kamasz kölyökként vagdalózik, hogy ilyenek a nők, meg olyanok, meg úgysincs jó kapcsolat, úgysincs kölcsönös szeretet stb. Azért mert az első lány, akire ránézett nem teljesítette be neki az álmai kapcsolatát."


Egyrészt nem vagyok taknyos kamaszkölyök, másrészt amit írtam nem csak személyes hanem környezetem tapasztalatai alapján írtam, akár tetszik neked akár nem, ez van. És ahogy látom egyre nagyobb tendencia, hogy a nők egy férfit az autójáért, a doktori címéért, vagy hasonló felszínes dolgok miatt szeretnek. Divat nem hűségesnek és erkölcstelennek lenni, divat leszarni a másik ember érzéseit és önző módon ugrálni egyik férfi ágyából a másikba, és divat felháborodni ha ezért le merik k*rvázni őket.

Igen, harsoghatjátok hogy nem minden nő ilyen, meg ti nem ilyenek vagytok. A többség azonban ilyen. És a kivételek is ilyenné változhatnak, ez pl. személyes tapasztalatom. 10 éves szép kapcsolat, házasságot babát tervezve az utolsó fél évben a hölgy anyagiassá, felszínessé vált, teljesen megbolondult és kifordult korábbi önmagából, elment félrekefélni olyan helyre ahonnan magasabb presztízst és nagyobb anyagiakat remélhetett (pedig egyáltalán nem éltünk sz@rul). Persze két szék közül a pad alá. Korábban egy hűséges, normális, szeretni tudó lány volt. Mi változtatta meg? A többi ilyen felszínes, anyagias, érzelemmentes nő az ismeretségi körében és a munkahelyén. Nyomást gyakorolnak, hogy neked nem menő a pasid, nincs menő autód, nem veszel minden héten 5 pár új cipőt, nem kefélsz fűvel-fával mint mi, ezért kiközösítünk. Ezért még ha kivételek vannak is, egyre fogynak. Ismeretségi körömből kapásból 10-15 megtörtént példát el tudnék mesélni különösebb megerőltetés nélkül.

2010. szept. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

100%-os 11:38-as:

Nagyon megválogatom ezentúl, hogy milyen lánynak akarok örömet szerezni. Az utolsó kettő például játszadozott velem. Hagyták, hogy kedveskedjek a magam módján, amit vissza soha sem kaptam tőlük, csak nagyon-nagyon apró gesztusokban, épp csak annyira hogy fenntartsák a kapcsolatot. De semmi többet nem adtak, amivel haladhatott volna előre a kapcsolat.


És ez egyben válasz a 12:16-osnak is. Ha nagyképű, nagyotmondó lennék hívhatnám őket a volt barátnőimnek, de nem történt köztünk semmi, tehát nem barátnők voltak. Mégis adtam nekik törődést, figyelmességet.

Így utólag belegondolva lehet hogy túl sokat, csak nem gondoltam volna, hogy csak azért tartják velem a kapcsolatot, mert élvezik, ha foglalkoznak velük.


Ez szerintem sokat elárul.

2010. szept. 2. 13:10
 18/34 A kérdező kommentje:

12:24: valóban ez is probléma. Nem vagyok olyan nagy domináns kan, ezért rámenős sem tudok lenni.

Természetemnél fogva másmilyen vagyok.

2010. szept. 2. 13:12
 19/34 anonim ***** válasza:

menj prostihoz és ne nyivákolj !


irgum-burgum

2010. szept. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

13:09: ez valóban igaz, viszont az én korosztályomban a lányokat elsősorban nem az anyagiak érdeklik, hanem a társadalmi státusz. Nem arra gondolok hogy mercivel járj meg ilyenek, hanem ők járnának egy nincstelen cigánygyerekkel is ha az mindenkinek beszól, folyamatosan alázza a többi fiút, és nem bír viselkedni.


Az anyagiassá válás a felnőtt korosztályra jellemző.


Az önzőség meg mindenhol ott van, fiatalabb korosztályban akként jelenik meg hogy a srác kinyalja még a seggüket is, természetesen verbálisan.

Felnőtt korosztályban pedig az általad említett presztízs kérdésekkel (ha nekem jó, hogy lefekszek a főnökkel le van sz*rva a férjem).


Kivételek ugyan vannak, de ahogy írtad folyamatosan fogynak.

Ránézésre meg nem lehet eldönteni hogy ki milyen ember. Velem például teljesen átlagos, visszafogott, félénk lányok játszottak.

Van egy lányismerősöm, aki plázacicásan öltözködik, és amikor jobban megismertem akkor derült ki, hogy teljesen rendes. Még csak nem is lotyó, és nyíltan keveri a lapokat nem sunnyog.

2010. szept. 2. 13:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!