Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Érdemes prostituáltakhoz járnom?

Érdemes prostituáltakhoz járnom?

Figyelt kérdés

22F vagyok, még nem volt barátnőm és valószínűleg nem is lesz, mert a lányokkal csak barátként tudok viselkedni, képtelen vagyok közeledni hozzájuk, vagy elmondani mit érzek irántuk. Így borítékolható, hogy soha sem lesz párom.

Hogy is lenne, ha képtelen vagyok tudatni bárkivel hogy tetszik nekem és szeretnék tőle valamit.

Kérlek ne írjatok olyan választ, hogy nyugodtan mondjam el, mert ezt már elégszer hallottam, de mégsem tudom beváltani.


Ezek türkében szerintetek prostikhoz kell járnom, ha nem akarok én lenni a 40 éves szűz?


2010. szept. 2. 08:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%

Kontár pszichológusként kétségbeesést mutatsz és némi depresszió is levonható az írásodból.

Két utad van vagy elmész vagy nem. De minden esetben keress fel egy pszichológust, papot vagy akiben hiszel megbízol stb.

Amiket írtál hogy soha nem lesz blabla hatalmas baromság:)

Hidd el:)

2010. szept. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
csak tudod mi a baj a prostitualtakkal? hogy olyanok mint a pizza.. jok azok, a vagyaidat is kielegitik.. csak az a gomba ne lenne... es gomban kivul kitudja milyen betegsegeik vannak.. de nah ez van mar a betegsegeket is penzert veszik.. szerintem hagyd a ezzekett. 22 evesen ne legy enyire felenk es viszahuzodo... vagy felsz hogy esetleg elutasitanak? anyi lany el a foldon es anyi pofont kapsz az eltol hogy ez semmi. szoval ne prostikon gondolkoz hanem tiszta higenikus lanyokon.
2010. szept. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
62%

Szedd össze magad. És nőj fel. Légy férfi. Szerintem szánalmas, ha valaki azért prostizik, mert képtelen kapcsolatot kialakítai a másik nemmel. Meg ha egyszer elkezded a prostizást, sose lesz normális kapcsolatod, mert egyszerűbb lesz fizetni a szexért. A másik meg az, hogy a féfi-nő kapcsolat nem is elsősorban a szexról szól, hanem a szeretetről, biztonságról, egymás támogatásáról, stb. Ezeket úgysem lehet pénzért megvenni.


Végül pedig, akár azt hiszed, hogy képes vagy rá, akár azt, hogy nem mindenképpen igazad lesz. Ez igaz mindenre, nem csak a kapcsolatteremtésre. Remélem érted. Csak rajtad múlik, hogy férfi leszel-e valaha.


25/N

2010. szept. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Mekkora hülye vagy. Nekem sem volt még barátnőm, de én tudok várni már csak azért is, mert a szüzességem is megmarad a leendő barátnőm számára, és lehet, hogy ez sokat jelent neki. Én is kívánnám a szexet gyakran, de mégsem mennék oda minden útszélihez. 18/F
2010. szept. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Nem. Mert ők is csak "barátként" fognak tekinteni rád.

Akkor hol marad a szerelem? Érted...

2010. szept. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok és még szűz és nem gondolkoztam prostikon.

Bár most járok valakivel de nem tudom mi lesz.

Én tuti nem fizetnék a szexért.

2010. szept. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Fülünyúl ***** válasza:
63%

09:01-es:


Szeretet, hűség, egymás támogatása? Ha ha! Egy ilyen nőt mutass és holnap oltár elé viszem.

Tudnék mesélni magam és környezetem általános tapasztalatairól...

2010. szept. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
figyelj lehet ez most bunkóság, de ha ennyire nem megy, akkor igen érdemes! hátha még az önbizalmad is megjön vagy nem tom
2010. szept. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
10:21-es, bocsi, de én már elkeltem. :) Sajnálom, hogy rosszak a tapasztalataid. Én tényleg ilyen kapcsolatban élek, szerencsés vagyok. A hetedik évünket tapossuk együtt, és mondhatom azt, hogy évre-évre mélyül a szeretet köztünk. Amúgy meg nem tudhatod, hogy mikor jön el egy jó kapcsolat az életedben, a párom pl. 32 volt, amikor megismerkedtünk. De egy barátnőm anyukája 45 éves kora körül találta meg a nagy szerelmet egy rossz házasság és sok-sok év magány után. Ezt sosem lehet tudni. Pláne nem 18-20 évesen.
2010. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

10:21-essel egyet értek.


9:01-esnek meg azt üzenem, hogy a szeretet csak adok-kapok szinten jó, csak adok szinten nem korrekt. Szerintem.


Ezért tulajdonképpen már nem érdekel a szeretet része, ha csak adni tudom, viszonzatlanul.

Vagy ha csak ez hiányozna vennék egy macskát és azt szeretném, azok legalább tudják viszonozni.

2010. szept. 2. 10:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!