Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Érdemes prostituáltakhoz járnom?

Érdemes prostituáltakhoz járnom?

Figyelt kérdés

22F vagyok, még nem volt barátnőm és valószínűleg nem is lesz, mert a lányokkal csak barátként tudok viselkedni, képtelen vagyok közeledni hozzájuk, vagy elmondani mit érzek irántuk. Így borítékolható, hogy soha sem lesz párom.

Hogy is lenne, ha képtelen vagyok tudatni bárkivel hogy tetszik nekem és szeretnék tőle valamit.

Kérlek ne írjatok olyan választ, hogy nyugodtan mondjam el, mert ezt már elégszer hallottam, de mégsem tudom beváltani.


Ezek türkében szerintetek prostikhoz kell járnom, ha nem akarok én lenni a 40 éves szűz?


2010. szept. 2. 08:47
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
38%

Kedves 13:09-es!


Sajnálom, hogy elhamarkodottan ítélkeztem! Azt is sajnálom, hogy így alakultak a dolgaid. Van abban valami amit mondasz, tudom én is, hogy sok a felszínes érdekember, nők, férfiak egyaránt. Azt hiszem ebben nagy szerepe van a mai felszínes, rohanó, ulraliberális világnak, ami állandóan a fogyasztói létet, az anyagiasságot, a mindenáron való önmegvalósítást, szinte az önzést propagálja. Egocentrikus világban élünk, az, hogy ki mennyire idomul ehhez, nyilván változó.


Őszintén drukkolok, hogy legyen olyan társad, aki megérdemel téged!


25/N

2010. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:

Ha szeretnél valamilyen fertőzést vagy gombát összeszedni, akkor menj...

Egyébként meg egy pszichológussal nem ártana elbeszélgetned szerintem, mert lelki okokra vezethető vissza, hogy ennyire félsz és azt akkor orvosolni kell minél előbb.

2010. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
86%

Kedves kérdező!

(én voltam a 100%-os, akinek válaszoltál, most már alább vettem a rátát picit:)

Én kizárólag a kérdésedben leírtakat próbáltam megokolni neked. A nekem írt válaszodból nem egyértelmű számomra, hogy meddig is jutottatok a barátságban. Kérdésedből úgy láttam, ugyanat volt a problémád, mint egykor nekem, ha tévedtem és nem jól értelmeztelek, akkor bocs. Nekem is sok sikertelen élményem volt, éppen félénkségem miatt, na meg amiatt, mert a másik nemmel való testi érintkezés kapcsán gátlásaim voltam, meg féltem a nem várt reakcióktól, nem tudtam hogyan kell időzíteni egy vállon ölelést, amivel tudtára adjam, hogy jó vele lenni. Szerencsére még idejében rájöttem, mi is okozza ezt aproblémát, s túltettem magam rajta. Egy barátság soha nem válik kapcsolattá, ha nem teremtődik meg a testi kontaktus ( ami miatt itt néhányan egy csakfizikaikapcsolat-mániákusnak vélnek(hsz-ek alapján), ám távol állnak az igazságtól), ide sorolható minden, amikor egymáshoz értek (vállveregetéstől elkezdve, simogatáson át minden). Sokan vannak, akiben megvan ez a gátlás, hogy nem tudják átterelni a barátságot kapcsolatra, s nem lasz belőle semmi(holott jó barátok), mert a lányok ritkán szokták ezt kezdeményezni, a fiú pedig nem meri gátlásai miatt. Egy kapcsolat alapja, amitől az kapcsolatnak nevezhető, az a fizikai vonzalom. Minden kapcsolat ezzel kezdődik, mégha mást is látunk, mert a fizikai vonzalom képes álcázni magát nagyon könnyen (ez az ún. aha momentum a szerelemben), ebbe hamarosan beletársul a szellemi vonzalom, s a kapcsolat során mindkettő együttesen fog működni. (meg lehet kövezni, amiért kissé szakszavas a nyelvezetem, ezt szoktam meg sajnos)

2010. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy szép és ezért nincs önbizalmad. Sportolni , pénz nélkül is lehet.
2010. szept. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
te meg lehet, hogy szép vagy, de akkora egy roohadék hülye vagy, mint a seghgem!
2010. szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a külsőn múlik a dolog, persze előny lehet, hanem a magabiztosságon, kisugárzáson. Láttam én már nem egy külsőre "béna" srácot barátnővel és volt, amelyiknek kifejezetten szép barátnője volt. Én 24 éves vagyok és szűz, az önbizalmam nem a legnagyobb, nem bízom az emberekben, félek a kiszolgáltatottságtól, mert akkor ki kell teríteni a kártyáidat.
2010. szept. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

"Láttam én már nem egy külsőre "béna" srácot barátnővel és volt, amelyiknek kifejezetten szép barátnője volt."


Én is így vagyok, hogy ronda srác vagyok, nagy az orrom, vékony vagyok, a testem nem sportos, nem vagyok izmos és mégis egy gyönyörű barátnőm van, ilyen szép barátnőről még álmodni sem mertem. Csak beleszeretett a belsőmbe. Több hónapja együtt vagyunk.

2010. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Én két pár évvel idősebb vagyok mint te,és még én sem voltam testi kontaktusban nővel szexuálisan.Én is lemondtam a dologról már rég,számos pszichés okból kifolyólag.Megbékéltem a gondolattal,nagyon nem is hiányzik,számos alternatíva van,ha egyszerüen nem képes az ember rá,ha maga nem tudja rászánni magát az ember,ha állandóan leküzdhetetlenül zavarban vagyok,ha inkább idegesít mint szórakoztatna a dolog párkapcsolat szinten,akkor én magam részéről például alternatívákat választottam. Interneten is sok szép női képet lehet találni, meg vannak igényesebb fizetős nők is,nem az utcasarki lepratelepre kell gondolni,vannak call girlek,csak húzósabb az áruk,de ők tiszták,és a jobbfélék igényesebbek,szerintem megbízhatók. Érdemes a társaságukat keresni,ha nem megy más. Ha csak szex kell,akkor a legjobb megoldás, így meg nem is használunk ki szeretetre vágyó nőket.
2010. szept. 19. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
Figyu,barátom 23 évesen is az volt még...:) Én vagyok az első barátnője ő is nekem az első pasim...már több mint 1 éve együtt vagyunk..Ne légy türelmetlen :)
2011. febr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:

XD EZ AZ OLDAL NAGYON KIRÁLY XD SZERINTEM JÁRJÁL PROSTIKHOZ NEM VESZÍTESZ VELE SEMMIT AZ HÜLYESÉG HOGY BETEGSÉGÜK VAN!!

de ilyet még nem hallottam!! XD ... Szerintem vegyél 2 zsák jumbot

meg 2 kúra danabolt és kezdjél el gyúrni!! 1 éven belül lesz pár CSAJOD!! XD bocs de rossz a billentyűm a kis nagy betű miatt csá XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2011. febr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!