Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan lány, aki 24++...

Van itt olyan lány, aki 24++ éves, és még szűz? - Ha igen, miért alakult így? Vallási meggondolás vagy egyéb? - Nem féltek, hogy nem találtok megfelelő férfit, aki normálisan kezeli a helyzetet? - Nem érzitek magatokat ufónak időnként? :D 25/L

Figyelt kérdés

Sokat gondolkozom ezen a dolgon egy ideje. 25 vagyok, külsőmmel elégedett vagyok és van önbizalmam (külsőmmel kapcs.-ban), sok pozitív visszajelzést kapok. De valamiért félek lefeküdni bárkivel is, bizalmatlan vagyok. Voltak rövidebb kapcsolataim, általában mindig velem szakítottak, amit hatalmas traumaként éltem meg, sokszor indokolatlanul.


Sokáig azt hittem, hogy mennyire vágyom egy intim párkapcsolatra, aztán pszichológusi segítséggel kiderült, hogy valójában rettegek az intimitástól, ezért alakítok ki álkapcsolatokat. Ami ezidáig volt, az mind hamis kapcsolat volt, el akartam ugyan hitetni, hogy ő az igazi, de valószínűleg tudat alatt nem hittem, ezért sem szexeltem egyikükkel sem.


Környezetemben egyébként több ilyen lány van, barátnőim nagy része huszonéves korában vesztette el, velem egyidős legjobb barátnőm (modellalkata van kb.) szintén szűz még.


Saját kérdéseimre a válasz:


- Nem vallási megfontolásból alakult így (bár volt időszakom, amikor vallásos voltam, kamaszkorom elején elég sok mindent összeolvastam ebben a témában). Ahogy írtam, voltak barátaim, de vagy nagyon gázos pasik voltak (volt, akiről kiderült később, hogy meleg), vagy ők jöttek rá, hogy én vagyok gáz. :D Akkoriban az is voltam egyébként, de azóta rengeteget fejlődtem. Lett volna lehetőségem szexelni rengetegszer, de nem tettem (nyilván nem véletlenül). Az elhagyástól félek rettenetesen.


Valószínűleg otthonról hoztam magamról rossz mintákat, anyámmal nem volt felhőtlen a viszonyom, és elég furán kezelte a szexualitás témáját is. Továbbá a szüleim házassága se volt a legjobb minta...


- Sajnos néha rám is rám jön a félsz, hogy nem találok megfelelő pasit. Nem is konkrétan a szüzesség miatt, hanem mert fel fog merülni benne, talán joggal: hogyhogy nem találtam életem 25 éve alatt olyan férfit, akibe bele tudtam volna szeretni és komoly kapcsolatot kialakítani? De azért általában inkább bizakodó vagyok. :)


- És igen, néha ufónak érzem magam. Pl. a környezetemben (egyetem) én vagyok a legidősebb, és (állíthatom minden szerénytelenség nélkül) a legdekoratívabb nők egyike (mondjuk az is tény, hogy sok férfi van és kevés nő). És ha belegondolok, hogy mindenki tapasztaltabb nálam... Egyébként nem gondolná rólam senki, én meg nem reklámozom. :D


Várom a hozzászólásokat, élményeket!


2010. aug. 14. 14:18
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Utolsó: hahaha, hát az bizony számomra is ismeretlen fogalom. És sztem az is marad jó darabig, mert ezek után még hülyébben érzem magam, mármint hogy 29 évesen ennyi szexuális tapasztalatom van (konkrétan 3 alkalom). :D :D
2014. máj. 5. 20:44
 42/45 anonim ***** válasza:

Egyelőre többől tudsz "gazdálkodni", mint én.

3 (vagy 30?) után lassan kezd nem számítani a darabszám, már ha a kielégülést, pláne a rendszereset, figyelmen kívül hagyjuk.... :) A szövegedet visszaolvasva viszont úgy tűnik, hogy kicsit más jellegűek a problémáink (akkor probléma valami, ha annak gondolod :) ) mert te sokszor mérlegeltél, hogy az aktuális fiú alkalmas-e, meg féltél, tehát a kapcsolat megvolt, ha nem is megfelelő. Én csaknem sosem dönthettem, hogy igen vagy nem, mert el se jutottam odáig (eddig 1 kivétellel, de nem arra gondolok, amiről írtam (az egy gyors igen volt), hanem amikor 1 esetben nem akartam az illetőt barátnőmnek, és bármilyen testiség sem esett volna jól vele)


(abban igazad van, hogy a külsővel kapcsolatban való önbizalom és a teljesítmény-önbizalom nem egyenértékű :) )


Melyik egyetem volt ez a (fiús) környezet? Egyébként más lánytól is hallottam, hogy a legtöbb ismerősének, főleg a csúnyábbaknak sosem volt még kapcsolata. Mintha ez helyenként tömegesen fordulna elő. (persze tőlem távol :) )


27/f vagyok azóta

2014. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
A BME villanykara volt ez a fiús környezet.
2014. máj. 7. 14:36
 44/45 anonim ***** válasza:

En an 10. valaszolo voltam. Azt szeretnem kerdezni, hogy milyen volt? Hogy elted meg? A partnerednek elmondtad, hogy 28 evesen szuz voltal? Illetve igy hogy mostmar tudod milyen a szex nem vagyol ra most sem? Nem erzed ugy, hogy kimaradtal valami jobol az evek soran?


Bocsi, ha sok a kerdes, de kivancsi termeszet vagyok :)

2014. máj. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
Előzőnek: Igen, tudta a partnerem, hogy még nem voltam pasival. Maga a szex elég fájdalmas volt, és hülyén kezelte ezt a partnerem, ez volt a rossz. A dolog inkább érzelmileg érintett rosszul. Nem bánom, hogy nem került rá sor korábban, mert nem volt olyan férfi az életemben, aki méltó lett volna rá. Hiányozni kicsit hiányzik most, de mivel most sincs megfelelő férfi a környezetemben, szeretői viszonyt (szexkapcsolatot) pedig nem akarok, így marad az önmegtartóztatás.
2014. máj. 10. 16:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!