Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan lány, aki 24++...

Van itt olyan lány, aki 24++ éves, és még szűz? - Ha igen, miért alakult így? Vallási meggondolás vagy egyéb? - Nem féltek, hogy nem találtok megfelelő férfit, aki normálisan kezeli a helyzetet? - Nem érzitek magatokat ufónak időnként? :D 25/L

Figyelt kérdés

Sokat gondolkozom ezen a dolgon egy ideje. 25 vagyok, külsőmmel elégedett vagyok és van önbizalmam (külsőmmel kapcs.-ban), sok pozitív visszajelzést kapok. De valamiért félek lefeküdni bárkivel is, bizalmatlan vagyok. Voltak rövidebb kapcsolataim, általában mindig velem szakítottak, amit hatalmas traumaként éltem meg, sokszor indokolatlanul.


Sokáig azt hittem, hogy mennyire vágyom egy intim párkapcsolatra, aztán pszichológusi segítséggel kiderült, hogy valójában rettegek az intimitástól, ezért alakítok ki álkapcsolatokat. Ami ezidáig volt, az mind hamis kapcsolat volt, el akartam ugyan hitetni, hogy ő az igazi, de valószínűleg tudat alatt nem hittem, ezért sem szexeltem egyikükkel sem.


Környezetemben egyébként több ilyen lány van, barátnőim nagy része huszonéves korában vesztette el, velem egyidős legjobb barátnőm (modellalkata van kb.) szintén szűz még.


Saját kérdéseimre a válasz:


- Nem vallási megfontolásból alakult így (bár volt időszakom, amikor vallásos voltam, kamaszkorom elején elég sok mindent összeolvastam ebben a témában). Ahogy írtam, voltak barátaim, de vagy nagyon gázos pasik voltak (volt, akiről kiderült később, hogy meleg), vagy ők jöttek rá, hogy én vagyok gáz. :D Akkoriban az is voltam egyébként, de azóta rengeteget fejlődtem. Lett volna lehetőségem szexelni rengetegszer, de nem tettem (nyilván nem véletlenül). Az elhagyástól félek rettenetesen.


Valószínűleg otthonról hoztam magamról rossz mintákat, anyámmal nem volt felhőtlen a viszonyom, és elég furán kezelte a szexualitás témáját is. Továbbá a szüleim házassága se volt a legjobb minta...


- Sajnos néha rám is rám jön a félsz, hogy nem találok megfelelő pasit. Nem is konkrétan a szüzesség miatt, hanem mert fel fog merülni benne, talán joggal: hogyhogy nem találtam életem 25 éve alatt olyan férfit, akibe bele tudtam volna szeretni és komoly kapcsolatot kialakítani? De azért általában inkább bizakodó vagyok. :)


- És igen, néha ufónak érzem magam. Pl. a környezetemben (egyetem) én vagyok a legidősebb, és (állíthatom minden szerénytelenség nélkül) a legdekoratívabb nők egyike (mondjuk az is tény, hogy sok férfi van és kevés nő). És ha belegondolok, hogy mindenki tapasztaltabb nálam... Egyébként nem gondolná rólam senki, én meg nem reklámozom. :D


Várom a hozzászólásokat, élményeket!


2010. aug. 14. 14:18
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sorstársak nem járnak errefelé? :)
2010. aug. 14. 16:22
 12/45 anonim ***** válasza:
Én egy évvel a limit alatt vagyok:) de hasonló cipőben mint te, igaz pszichológusnál még nem jártam, de ki tudja.:D De hasonló vagyok mint te, nem csúnyának mondható lány, csinos, és mégis.:)
2010. aug. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim válasza:
100%
Most töltöttem be a 24-et,és én is szűz vagyok,de én nem kezelem ilyen optimistán a helyzetet,mint te.Bár nekem még ez az "ufóságom" legkisebb jele.
2010. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:

Szia.


Én fiú vagyok, 29 éves.

Azt hiszem szintén ufó, mint Te...


Nekem is volt esélyem lánnyal, de ha nem vagyok feloldódva, nem ő az akit akarok, akkor nem megy. Nem akartam igazán a dolgot.

Persze akkor azt hittem, jó lesz, de ahogy felnövök, egyre inkább látom hogy azok milyen üres kapcsolatok voltak.


Válogatós vagy, sok rossz tapasztalat ért, és nem akarod Te is úgy elszúrni, és ezért vársz, várunk vele.


Az elhagyástól én is félek. Régi dolgok miatt talán Te is érzékenyebb vagy mint mások. Egy béna kis rövid kapcsolat után is sírnál. Legalábbis... velem előfordult.


Köszi a kérdésedet. Jó érzés volt olvasni,

egy érzékeny és intelligens lány kérdését :)


Na most már jobbat fogsz aludni, hogy, bár fiúba, de van 1 sorstársad. :)

2010. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
55%

14:34 vagyok (79%os)

Nem oltani akartalak és egyáltalán nem tartom cikinek, hogy ilyen idősen még szűz vagy. Ha én nem találok rá arra a fiúra akivel jelenleg is együtt vagyok akkor valószínűleg én is szűz lennék még. Nagy szerencsém volt vele mert hadilábon álltam a fiúkkal. Nagyon bizalmatlan voltam és tartottam ettől az egész kapcsolasditól. Szerencsére ez a fiú türelmes volt velem és megoldódott a problémám.

20/L

2010. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
17:30 és 19:07-es válaszoló, ha van kedvetek, írjátok meg, miért alakult így szerintetek, és hogy mit éreztek! És fiú sorstárs, Neked is köszönöm a választ. :)
2010. aug. 14. 21:25
 17/45 anonim ***** válasza:
17:30as vagyok, ha érdekel szívesen megírom mi a helyzet :D de maximum privátban, mert itt soha nem lehet tudni....:)
2010. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
0%
cserélj egy pár napra egy 25 éves szüz fiuval!sztem visszatérve a saját életedbe ingyen osztogatnád a testedet, mert rájönnél, hogy a te helyzeted sokkal jobb, mint a férfiaké.
2010. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
nembirnakacsajok: Ebben lehet valami... Igazságtalan egy dolog, ha belegondolok, hogy a fiúkat jobban "hülyének nézik" emiatt, ennyi idősen, mint a lányokat. (Azért mondjuk az utóbbiakat is furcsállják, csak talán nem annyira, mint a fiúkat.)
2010. aug. 21. 15:57
 20/45 anonim ***** válasza:
jólvan.itt bologatsz, de nem jössz rá, hogy egy lánynak csak az idióta önbecsülése szab gátat.hát nem mindegy neked, hogy nem a legfullosabbal fekszel le? na nehogymá
2010. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!