Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan lány, aki 24++...

Van itt olyan lány, aki 24++ éves, és még szűz? - Ha igen, miért alakult így? Vallási meggondolás vagy egyéb? - Nem féltek, hogy nem találtok megfelelő férfit, aki normálisan kezeli a helyzetet? - Nem érzitek magatokat ufónak időnként? :D 25/L

Figyelt kérdés

Sokat gondolkozom ezen a dolgon egy ideje. 25 vagyok, külsőmmel elégedett vagyok és van önbizalmam (külsőmmel kapcs.-ban), sok pozitív visszajelzést kapok. De valamiért félek lefeküdni bárkivel is, bizalmatlan vagyok. Voltak rövidebb kapcsolataim, általában mindig velem szakítottak, amit hatalmas traumaként éltem meg, sokszor indokolatlanul.


Sokáig azt hittem, hogy mennyire vágyom egy intim párkapcsolatra, aztán pszichológusi segítséggel kiderült, hogy valójában rettegek az intimitástól, ezért alakítok ki álkapcsolatokat. Ami ezidáig volt, az mind hamis kapcsolat volt, el akartam ugyan hitetni, hogy ő az igazi, de valószínűleg tudat alatt nem hittem, ezért sem szexeltem egyikükkel sem.


Környezetemben egyébként több ilyen lány van, barátnőim nagy része huszonéves korában vesztette el, velem egyidős legjobb barátnőm (modellalkata van kb.) szintén szűz még.


Saját kérdéseimre a válasz:


- Nem vallási megfontolásból alakult így (bár volt időszakom, amikor vallásos voltam, kamaszkorom elején elég sok mindent összeolvastam ebben a témában). Ahogy írtam, voltak barátaim, de vagy nagyon gázos pasik voltak (volt, akiről kiderült később, hogy meleg), vagy ők jöttek rá, hogy én vagyok gáz. :D Akkoriban az is voltam egyébként, de azóta rengeteget fejlődtem. Lett volna lehetőségem szexelni rengetegszer, de nem tettem (nyilván nem véletlenül). Az elhagyástól félek rettenetesen.


Valószínűleg otthonról hoztam magamról rossz mintákat, anyámmal nem volt felhőtlen a viszonyom, és elég furán kezelte a szexualitás témáját is. Továbbá a szüleim házassága se volt a legjobb minta...


- Sajnos néha rám is rám jön a félsz, hogy nem találok megfelelő pasit. Nem is konkrétan a szüzesség miatt, hanem mert fel fog merülni benne, talán joggal: hogyhogy nem találtam életem 25 éve alatt olyan férfit, akibe bele tudtam volna szeretni és komoly kapcsolatot kialakítani? De azért általában inkább bizakodó vagyok. :)


- És igen, néha ufónak érzem magam. Pl. a környezetemben (egyetem) én vagyok a legidősebb, és (állíthatom minden szerénytelenség nélkül) a legdekoratívabb nők egyike (mondjuk az is tény, hogy sok férfi van és kevés nő). És ha belegondolok, hogy mindenki tapasztaltabb nálam... Egyébként nem gondolná rólam senki, én meg nem reklámozom. :D


Várom a hozzászólásokat, élményeket!


2010. aug. 14. 14:18
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Valamit nagyon félreértettél. Mit jelent az, hogy "legfullosabb"? Ha külsőségekre gondolsz, akkor nagyon tévedsz. Pusztán arról van szó, hogy eddig olyan férfiakkal hozott össze a sors, akik nem bántak velem szépen, nem érdemeltek meg engem. Mért kellett volna lefeküdnöm velük? Örülök, hogy így alakult. Miért ne várhatnék egy normális férfira?
2010. aug. 21. 19:13
 22/45 anonim ***** válasza:
0%
várhatsz.ha azt hiszed, hogy majd lesz, akkor várj csak...és koppanj.
2010. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Várok, és tudom, hogy előbb-utóbb találok is normálisat. :)
2010. aug. 22. 01:57
 24/45 anonim ***** válasza:
0%
és ha esetleg NEM????
2010. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Az kizárt, hogy ne találnék. Részemről a vitát befejeztem.
2010. aug. 22. 22:31
 26/45 anonim ***** válasza:

nembirnakacsajok: azért nem bírnak a csajok, mert egy hülye vagy. 34 %-od mit tanúsít?


A kérdezőnek: én is UFO vagyok, csinos és öreg lány, és tényleg hátrány egy nőnél is a késői szüzesség!

De ne add fel!

2010. aug. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
0%
a 34% arrol tanuskodik csak, hogy tudom, hogy mitöl néznek hülyének az emberek, meg hogy mit nem szeretnek hallani.és azt hiszed, hogy itt kimerül a tudásom?
2010. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
És Neked miért alakult így, 15:22-es? Írj, ha van kedved. Hány éves vagy?
2010. aug. 26. 17:53
 29/45 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


24 éves és szűz volnék, de fiú, tehát nem hozzám szól a kérdés.

Dekoratív vagy, és lett volna lehetőséged szexelni rengetegszer: ez logikailag rendben van. Tehát a dekoratívsággal ne is foglalkozz, az a kérdés, hogy miért vagy mindig bizalmatlan.


Magamról:

Jellemző, hogy én pont az az eset vagyok, amellyel nem tudok mit kezdeni. Ufónak nem érzem magam, de nagyon nehezen válok korombelieknek olyan igazi barátjává, sőt haverjává se nagyon. Szerintem az, hogy sosem volt igazi barátnőm, csak szerény próbálkozások, az csak egy tünete a mélyebb hibámnak, hogy a szociális életem hiányzik. De a barátoktól függetlenül (is) szoktak az emberek párt vagy partnert találni, ahhoz meg úgy érzem, nem volt eddig elég agyam. Viszont úgy látszik, mégiscsak későn érő típus vagyok, mert a képességeim most kezdtek kibontakozni. Újabban már nem gond, hogy bárkivel beszélgessek. Szóval jó lenne, ha 14 évesen tartanék itt.


Igen jó ötletnek tűnik, hogy a ti társaságotokkal ismerkedjen egy olyan, mint én, de csak elsőre, mert feltehetően egész mások a problémáink és az igényeink. Nektek pl. a kapcsolatok jellegével van gondotok, elkezdésével nem, nekem meg azzal, hogy nincsenek kapcsolataim.

2011. febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

Utolsó: igen, valószínűleg későn érő típus vagy. Szerintem ezzel nincs gond, az a lényeg, hogy te is elindultál a fejlődés útján. :)


Amúgy közben már 26 lettem, és még mindig ugyanaz a helyzet... :D De bizakodó vagyok.

2011. febr. 24. 22:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!