Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan lány, aki 24++...

Van itt olyan lány, aki 24++ éves, és még szűz? - Ha igen, miért alakult így? Vallási meggondolás vagy egyéb? - Nem féltek, hogy nem találtok megfelelő férfit, aki normálisan kezeli a helyzetet? - Nem érzitek magatokat ufónak időnként? :D 25/L

Figyelt kérdés

Sokat gondolkozom ezen a dolgon egy ideje. 25 vagyok, külsőmmel elégedett vagyok és van önbizalmam (külsőmmel kapcs.-ban), sok pozitív visszajelzést kapok. De valamiért félek lefeküdni bárkivel is, bizalmatlan vagyok. Voltak rövidebb kapcsolataim, általában mindig velem szakítottak, amit hatalmas traumaként éltem meg, sokszor indokolatlanul.


Sokáig azt hittem, hogy mennyire vágyom egy intim párkapcsolatra, aztán pszichológusi segítséggel kiderült, hogy valójában rettegek az intimitástól, ezért alakítok ki álkapcsolatokat. Ami ezidáig volt, az mind hamis kapcsolat volt, el akartam ugyan hitetni, hogy ő az igazi, de valószínűleg tudat alatt nem hittem, ezért sem szexeltem egyikükkel sem.


Környezetemben egyébként több ilyen lány van, barátnőim nagy része huszonéves korában vesztette el, velem egyidős legjobb barátnőm (modellalkata van kb.) szintén szűz még.


Saját kérdéseimre a válasz:


- Nem vallási megfontolásból alakult így (bár volt időszakom, amikor vallásos voltam, kamaszkorom elején elég sok mindent összeolvastam ebben a témában). Ahogy írtam, voltak barátaim, de vagy nagyon gázos pasik voltak (volt, akiről kiderült később, hogy meleg), vagy ők jöttek rá, hogy én vagyok gáz. :D Akkoriban az is voltam egyébként, de azóta rengeteget fejlődtem. Lett volna lehetőségem szexelni rengetegszer, de nem tettem (nyilván nem véletlenül). Az elhagyástól félek rettenetesen.


Valószínűleg otthonról hoztam magamról rossz mintákat, anyámmal nem volt felhőtlen a viszonyom, és elég furán kezelte a szexualitás témáját is. Továbbá a szüleim házassága se volt a legjobb minta...


- Sajnos néha rám is rám jön a félsz, hogy nem találok megfelelő pasit. Nem is konkrétan a szüzesség miatt, hanem mert fel fog merülni benne, talán joggal: hogyhogy nem találtam életem 25 éve alatt olyan férfit, akibe bele tudtam volna szeretni és komoly kapcsolatot kialakítani? De azért általában inkább bizakodó vagyok. :)


- És igen, néha ufónak érzem magam. Pl. a környezetemben (egyetem) én vagyok a legidősebb, és (állíthatom minden szerénytelenség nélkül) a legdekoratívabb nők egyike (mondjuk az is tény, hogy sok férfi van és kevés nő). És ha belegondolok, hogy mindenki tapasztaltabb nálam... Egyébként nem gondolná rólam senki, én meg nem reklámozom. :D


Várom a hozzászólásokat, élményeket!


2010. aug. 14. 14:18
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

15:51 vagyok.


Te egyébként nem gondolod azt, hogy így lemaradtál sok dologról? Vagy nem is maradtál le, csak kizárólag a szexről? Szerintem a fiúknak az odáig vezető dolgok még talán fontosabbak is élmény szempontjából.

Talán nem kéne így gondolnom, de a tizenéveskori kapcsolatok jelentenék nekem az élet egyik fő értelmét (illetve onnantól az emlékek).

2011. febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

Én 24 vagyok és Male.

Ja meg szűz.

Volt barátnőm, de hamar szétmentünk és akkor nem értettem igazán hogy miért, aztán rájöttem, hogy mert én imádom a szabadságot. Egyszerűen nem bírok kapcsolatban élni, a másik pedig az, hogy a szex érzelmek nélkül nem megy. De nem zavar, imádom a függetlenséget, és a flörtön kívül mást egyenlőre nem akarok senkitől. A másik oldala a dolognak, hogy ihazából lefoglal a pénz és karrier, szóval nekem az fontosabb, mint hogy bárkivel is lefeküdjek. Most ne képzeljetek Dagobert bácsinak :))))

2011. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Nem képzelünk. Idővel egyre többet számít majd a pénzed :) Nekem maga a kapcsolat is távoli, ismeretlen fogalom, nem sikerült még egy valódit összehoznom. Szerintem a fiúkra teljesen más problémák jellemzőek, mint a lányokra, bár ha valaki csúnya, az mindkét nemnél rossz. Egyébként én se vagyok csúnya, csak hát kb. ez az egyetlen előnyöm, és azt se tudom kamatoztatni (még). (Az előbbi előtti vagyok, 24/f)
2011. márc. 24. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

Látom, h. ez már régebbi kérdés, de hátha még olvassa vki.

Én 25 éves lány vagyok, és még szűz. Nem volt barátom, persze randim már volt párszor, de vhogy nem találtam meg azt az embert, akivel kölcsönösen tetszettünk volna egymásnak külsőleg és belsőleg egyaránt. Mondjuk én is későn érő típus vagyok, és sosem voltam annyira a fiúk kedvence, buliban is inkább a barátnőmhöz mentek oda a fiúk. Pedig nem tartom magam csúnyának, normálisan nézek ki, átlagos testalkatom van, csinosan öltözöm.

Egyszer randiztam egy sráccal, ő mondjuk azt mondta, h. őt zavarja, h. nekem még nem volt barátom. Mondjuk vele sem jöttem össze egyéb okok miatt. Most viszont elég nagy az esély rá, h. összejövök egy sráccal, akit egyáltalán nem zavar, h. szűz vagyok. :)

Ha még olvasod, kedves kérdező, az eltelt kb. 1,5 év alatt változott a helyzeted?

2012. febr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, utolsó! A helyzet még mindig nem változott. Voltak azóta rövid kapcsolataim, pár hetesek, de egyikből sem lett semmi komoly. Igaz, most már nem is görcsölök ezen a dolgon.


Szerintem egyébként elég bántó az, ha valakinek az a baja veled, hogy még nem volt barátod. Gondolok itt az említett pasasra, akivel randiztál. Ez alapján ítélni? Oké, tudom, a mai világban ez kicsit furcsa, de nem kéne mindenféle következtetéseket levonni.

2012. febr. 21. 18:44
 36/45 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Hát igen, elég furának tartottam én is, h. őt ez zavarta. Aztán neki meg összesen 1 kapcsolata volt, az is pár hónapos, szóval nem is értettem, mit beszél. Őt ilyen zavarta, azt mondta, h. ha majd meg akar csókolni, akkor én biztos zavarban leszek, v. nem fogom engedni. Meg ilyen hülyeségek. Oké, persze, lehet, h. zavarban leszek, de ha nekem is tetszik a srác, akkor miért ne engedném? Meg miért annyira baj az, ha zavarban van az ember? Akivel most randizom, ő azt mondta, h. őt egyáltalán nem zavarja ez, egyszerűen így alakult ez nálam, és kész. Arról nem beszéltünk, h. én még nem is csókolóztam soha. De majd ha arra kerül a sor, lehet, h. nem leszek vmi ügyes, de hát majd belejövök, legalábbis remélem. :)
2012. febr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

Teljesen jól látod! Szerintem egy normális férfi nem akad fenn ezen, ennyi.


Azt megkérdezhetem, mióta randizol ezzel a mostani férfival? Hogy mondtad el neki, hogy még szűz vagy? Vagy azt mondtad, h. még nem volt barátod? Ő kérdezte, vagy magadtól mondtad?


Azért érdekelnek ezek, mert én is sokat gondolkoztam azon, hogy mikor érdemes ezt az infót megosztani. Volt, hogy túl hamar tettem, az se jó.

2012. febr. 22. 08:45
 38/45 anonim ***** válasza:
Kérdező, írok privit, úgy válaszolok ezekre a kérdéseidre. :)
2012. febr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hírt adok magamról. Már nem vagyok szűz, végül is 28 évesen találtam valakit, akivel megtörtént. Nem lett belőle hosszú kapcsolat sajnos. Kicsit talán el is siettem (mármint az adott személlyel), de nem bántam meg, legalább ezen is túlvagyok.
2014. máj. 4. 13:04
 40/45 anonim ***** válasza:

Szia!

Köszi a jó híreket :) Gratulálunk, de láthatod, hogy az élet attól még megy tovább.

Én a 29-31-33 sorszámú válaszokat adtam, még 24 évesen :) Utóéletem: 25 éves koromban egyszercsak a szüzességem "jelentős részét" elveszettem, azóta nehéz eldönteni, hogy mi vagyok, plusz nincs is értelme. (persze az "én még soha"-jellegű játékok számára ez már 1-nek számít!...) Nem is emlékszek a történtekre végig, asszem ez is sokat elmond :) A kielégülés még ismeretlen dolog maradt a számomra.


Azért azt még mindig nehéz felfogni, hogy 25 éves modellalkatú szűz lányok járnak köztünk, és mi erről mit sem sejtünk.

2014. máj. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!