Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan lehet leplezni ha arra...

Hogyan lehet leplezni ha arra kerül a sor?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok de a barátnőm nem , úgy érzem hogy hamarosan össze jön a dolog, de nem mondtam el neki és nem is igazából merem , hogyan lehet leplezni ezt akkor amikor megtörténik a dolog vagy inkább mondjam el? Nem ciki? 19/F

Fiuk , lányok véleményét is varom csak írjatok oda és kort is ha lehet. ( egy éve vagyunk együtt )

Vagy talán kicsit Romantikusabbra vénem a dolgot és itt a lányoktól kérdem hogy ti hogy reagálnátok arra ha a srác szex után szint vallana.


2010. aug. 9. 15:42
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Hat minden nap szinte találkozunk , ma is megyünk sétálni a folyóparton aztán átjövünk hozzam egy filmre de igen furcsállta hogy nem kezdeményezek és mikor elkezdtünk járni úgy volt hogy megfogadtuk egymásnak 1 évig no szex csak nem gondolt arra hogy komolyan gondoltuk , én meg úgy gondoltam miért ne, nem kell siettetni , bar többször volt rá alkalom és láttam rajta hogy akarja de nem xD csak az az év mar hivatalosan is eltelik most a szombaton.

Huh előre izgulok xD

2010. aug. 12. 14:47
 22/22 anonim ***** válasza:
NO para! Ez nem közönség előtt megy, hogy izgulnod kell. Csak lazán és mindent bele. ÉS számolj be róla, hogy mi volt. :)
2010. aug. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!