Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan lehet leplezni ha arra...

Hogyan lehet leplezni ha arra kerül a sor?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok de a barátnőm nem , úgy érzem hogy hamarosan össze jön a dolog, de nem mondtam el neki és nem is igazából merem , hogyan lehet leplezni ezt akkor amikor megtörténik a dolog vagy inkább mondjam el? Nem ciki? 19/F

Fiuk , lányok véleményét is varom csak írjatok oda és kort is ha lehet. ( egy éve vagyunk együtt )

Vagy talán kicsit Romantikusabbra vénem a dolgot és itt a lányoktól kérdem hogy ti hogy reagálnátok arra ha a srác szex után szint vallana.


2010. aug. 9. 15:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Na akkor most mondok egy sztorit, ami velem történt meg!

24 éves volt a pasi, amikor összejöttünk (én 19) és én vettem el a szüzességét! Nagyon jó volt, első alkalommal vagy 2 óráig csináltuk és egyszerűen nem akart elsülni, én meg közben 3x is! =) Hihetetlenül jól csinálta, de az tűn fel, hogy ő még nem élvezett el. Akkor vallotta be, hogy én voltam neki az első... Persze nagyon aranyosnak tartottam, beleestem, mint az atom!!! Utána gyakoroltunk még jó sokat és a köv. alkalommal nála is rendben volt már minden... =) Már nem vagyunk együtt, de a mai napig szerelmes vagyok belé...

21/L

2010. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
az szép köszönöm hogy ezt megosztottad velem.
2010. aug. 11. 20:12
 13/22 anonim válasza:
Ne aggódj, nem lesz baj!
2010. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
nem ciki egyáltalán hogy szűz vagy mond el a barátnődnek még azelőtt hogy megtörténne ha szeret remélhetőleg örülni fog neki hogy eddig senki másé nem voltál...1 éve vagytok eggyütt... nem kérdezte még meg 1 év alatt h az vagy e??????
2010. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem mert ahogy írtam is nem úgy nézek ki mint egy tipikus szűz srác , most nem akarok itt dicsekedni , de nőkből nem volt hiányom de senkivel nem feküdtem le.
2010. aug. 11. 20:25
 16/22 anonim válasza:
szerintem legyél őszinte és ne a cikiség érdekeljen, azt úgyis embere válogatja,hogy ki mit gondol..1 éve együtt vagytok, az azért már valami. én nem örülnék, hogyha utána közölnéd ezt velem
2010. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Nem ciki,a szűz pasik sokkal jobbak, mint a kiégett p...ök.Lehet,hogy még örülni is fog neki,mivel nem lesznek túl nagy elvárásaid,az lesz,amit ő mondd.Drukk!
2010. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Szerintem a barátnőd már rég rájött arra hogy szűz vagy!:)

Ha egy éve vagytok együtt akkor tudasd vele hogy mizu nem fog pofán vágni miatta xD

1 év és még nem volt semmi?

Az kemény azért! hányszor taliztatok az 1 év alatt? xD

2010. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is tudja. Ha egy macsós pasi 1 év alatt nem akarta meg a dugást akkor tuti szűz. Mondd el neki a dolgot.
2010. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
és ha a bnőd nem szűz, akkor nem furcsálta hogy 1 évig nem kezdeményeztél szex irányba? 18L
2010. aug. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!