Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan lehet leplezni ha arra...

Hogyan lehet leplezni ha arra kerül a sor?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok de a barátnőm nem , úgy érzem hogy hamarosan össze jön a dolog, de nem mondtam el neki és nem is igazából merem , hogyan lehet leplezni ezt akkor amikor megtörténik a dolog vagy inkább mondjam el? Nem ciki? 19/F

Fiuk , lányok véleményét is varom csak írjatok oda és kort is ha lehet. ( egy éve vagyunk együtt )

Vagy talán kicsit Romantikusabbra vénem a dolgot és itt a lányoktól kérdem hogy ti hogy reagálnátok arra ha a srác szex után szint vallana.


2010. aug. 9. 15:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szerintem előtte is megmondhatod neki.Ha 1 éve vagytok együtt akkor biztosan szeretitek egymást és akkor ez nem számít.

L18

2010. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%

Szerintem ha igazán begbízol benne, akkor mondd el neki! ha meg nem, akkor már eleve nem jó a dolog....

Én speciel örülnék, hogy a barátom rámbízta magát és nekem adja oda a szüzességét.

20/L

2010. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Én nem vagyok túl tapasztalt ilyen téren 15 évesen , de szerintem előtte mond meg neki , 1 év után nem hinném hogy ez zavarná. 15/l
2010. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül sem ciki, hogy szűz vagy, egész nyugodtan mondd el neki, hogy ő lesz az első lány neked. Egy 1 éve tartó kapcsolatban nem is értem, hogy eddig, hogy nem mondtad ezt el neki. Ne leplezd, úgysem sikerülne ;)
2010. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha egy éve együtt vagytok és meg nem fektetted le akkor sejti h az vagy és varja h bevalld
2010. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

utolsóval (15:50-essel) értek egyet. Valószínüleg sejti, hogy az vagy, ha egy év alatt nem került elő ez a téma.

A legjobb lesz, ha bevallod neki, egyáltalán nem ciki. Fő az őszinteség! :)

25/F

2010. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyik exemmel úgy jöttem össze,hogy ő még akkor szűz volt,velem feküdt le először. Utólag mondta el,észre sem vettem se előtte,se közben:D Hiába,volt érzéke... Egyébként nekem imponált,hogy velem volt legelőször. Hogy én voltam a tanítónéni:D Nyugodtan bevallhatod. Ha utólag mondod el,semmi gáz. Mert ha véletlenül béna voltál,akkor ezzel megmagyarázod,ha meg ügyes,akkor még maradandóbb az élmény:D Hajrá!:)

20L

2010. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek egyértelműen igazatok van és az is több mint valószínű hogy mar sejti is csak én azért nem gondoltam erre mert inkább macsó jellegű vagyok és nem nézek ki egy kis szűz srácnak , azért is volt veszekedés sokszor hogy megcsalom s féltékenykedés .... ( pedig ha tudná ....... )
2010. aug. 9. 16:57
 9/22 anonim ***** válasza:
mondd el. hány éves a barátnőd, mennyi tapasztalata van?
2010. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

18 és eddig egy pasival volt tudomásom szerint , 3 évig voltak együtt és rendszeres szexualitás életük volt az 1 év után.

17 volt mikor velem összejött most 18.

2010. aug. 10. 14:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!