Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy kell bánnom a még szűz...

Hogy kell bánnom a még szűz barátommal (17), ha szexre kerül a sor? (én már nem vagyok az)

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd, hogy ő bánjon veled, éspedig úgy, ahogy neki a legjobb. Ha te irányítanál, az sérthetné a férfiúi hiúságát, ami ezután önbizalom-hiányhoz vezethetne.
2011. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hadd hogy a dolgok tortenjenek maguktol,ne ereztesd vele azt hogy o meg kezdo es hogy neked mennyire kell ra figyelni. Rosszul erezheti majd magat ha igy viselkednel vele.
2011. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ne érzékeltesd vele, hogy más mint a többi.

te hány éves vagy, mennyi partnered volt elötte?

2011. máj. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dark Prophet ***** válasza:
100%
Relativ, en pl kifejezetten imadom a dominans csajokat. Es nem biztos h serti ha te vezetsz, a fefi buszkeseg nem ilyen egyszeruen lekodolhato. A ferfi mindig ki tudja hozni mindenbol a buszkeseget:D Ha egy lany leteper azt jelenti h annyira nagyon kivant engem:D Vagy ilyesmik. Ferfiaknak nincs szuzhartyajuk sem, igy fajdalommentes nagyjabol. Szall teperd le es lovagold meg. A jo szexet mindenki szereti. Es tulajdonkeppen igy az idealis hogy a szuzet valaki nem szuz tanitsa meg dugni. Szal legy jo szexi tanarneni:D
2011. máj. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!