Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Zavar ha még szűz a barátnőtök?

Zavar ha még szűz a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Amikor jobban rám mászott mondtam neki hogy még nem szeretném és hogy még szűz vagyok, amit szerintem gondolt.Kérdeztem hogy zavarja-e hogy még az vagyok és azt mondta hogy nem és bocsánatot is kért és mondta hogy addig vár ameddig én szeretném.Még nem tudom meddig váratom de még egy darabig biztosan.Nem tudom mennyire fájna az első,mit tehetnék hogy ne nagyon fájjon és hogy ne legyek nagyon béna?

L18


2010. aug. 9. 15:11
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
100%
:D :D :D meghalok, ez az utolsó volt a legjobb xD
2010. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Fiúk, akiket zavarna a szűz lány...ti is voltatok szüzek. honnét tudjátok hogy ti nem bénáztatok egy csomót? honnét tudjátok hogy a csajnak is jóvolt-e?

ezért tartunk ott, hogy a 14 évesek is b***ják magukat. félnek hogy ha nincsenek szétb***va nem kellenek a pasiknak...


kérdező: légy rá büszke hogy 18 évesen még szűz vagy, és ne félj.:)

sok sikert!

2010. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:)

Szerintem ha valakit szeretsz akkor ez az apróság lényegtelen hogy szűz-e vagy nem.

2010. aug. 17. 19:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!