Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Zavar ha még szűz a barátnőtök?

Zavar ha még szűz a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Amikor jobban rám mászott mondtam neki hogy még nem szeretném és hogy még szűz vagyok, amit szerintem gondolt.Kérdeztem hogy zavarja-e hogy még az vagyok és azt mondta hogy nem és bocsánatot is kért és mondta hogy addig vár ameddig én szeretném.Még nem tudom meddig váratom de még egy darabig biztosan.Nem tudom mennyire fájna az első,mit tehetnék hogy ne nagyon fájjon és hogy ne legyek nagyon béna?

L18


2010. aug. 9. 15:11
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna egyáltalán, sőt örülnék neki.


32/F

2010. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az előttem szólóval, sőt kiegészíteném azzal is, hogy ilyen kérdésekben azért ne a 15-16, de akár 18 évesek véleménye legyen a mérvadó. (Ez, persze, főképp a kérdezőnek fontos.) El kell telni valamennyi időnek, amíg az ember értékelni tudja, mit veszített és mit nyert az első szexszel. Aki 15 évesen a múlt héten vesztette el a szűzességét, az még inkább hallgasson. Jó, ha beleírja, hogy ő abban az állapotban van, amiben és annyi a tapasztalata, amennyi, akkor mindenki el tudja dönteni, hallgat-e rá. Nem akarom leszólni a tiniket, hiszen annyi idős koromban én sem voltam okosabb és bölcsebb. De vannak kérdések, amikről még ők sem tudnak sokat, mert IDŐ kell megítélésükhöz. egy 24 éves vén róka
2010. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
A kettővel előttem szólóra gondoltam, de igazából az eggyel előzővel is egyezik a véleményem :)
2010. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem nagyon szeretem őt.Ő is szeret és nem gondolnám hogy csak arra kellenék neki.Már pettingeltünk párszor és kívánom.
2010. aug. 16. 14:25
 25/33 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem zavarna...(nem is zavar). Azt mondta nekem barátnőm, hogy amikor úgy érzi hogy akarja...ugyis megtudom. Nekem mellette nem megerőltető várni. Mivel arra várok akit szeretek és imádok.

Ha meg tényleg fájna az első...akkor mondd meg a barátodnak, hogy gyengédebben csinálja...vagy lassítson.

Remélem tudtam segíteni.


18/F

2010. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

13:39

mit osztod itt az észt 15 évesen? hülyeség tartogatni 18 évesen? szóval akkor szted rögtön odakéne dobnia magát, ha már van szerelem, akkor mit kell várni ugye? -.- úristen..ilyen gondolkodást..(Y) no comment..

2010. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja az első válaszoló meg egy nagy bunkó...
2010. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
29%
Előzőnek: miért is? Mi volt benne bunkó? Te meg bunkó vagy, mert nem tetszenek az alacsony / magas férfiak. Ízlés dolgában hogy lehet bunkónak lenni? Te sötét...
2010. aug. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha szeret kifogja várni! Én is szűz vagyok és én is váratom a fiúmat. Mert félek hogy mi lesz!

Meg felsem veszem a többiek véleményét(uristeeen 17éves és még szűz) a kritikáit... Ha szeret kifogja várni, és megérti, hogy még is ez nagy dolognak számit!!

17L

2010. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
100%

Ide nem recepteket kell írni! Hülye...

Én kifejezetten örülök, ha 18-20 éves lányt találok, aki szűz. Olyannal nem kezdenék, aki már elvesztette a szüzességét 14-15 évesen... 19/f

2010. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!