Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Zavar ha még szűz a barátnőtök?

Zavar ha még szűz a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Amikor jobban rám mászott mondtam neki hogy még nem szeretném és hogy még szűz vagyok, amit szerintem gondolt.Kérdeztem hogy zavarja-e hogy még az vagyok és azt mondta hogy nem és bocsánatot is kért és mondta hogy addig vár ameddig én szeretném.Még nem tudom meddig váratom de még egy darabig biztosan.Nem tudom mennyire fájna az első,mit tehetnék hogy ne nagyon fájjon és hogy ne legyek nagyon béna?

L18


2010. aug. 9. 15:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
6%

Igen, zavarna! Ezért nem kezdek szűz csajokkal... :)


22/F

2010. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
Én kimondottan örülnék neki. Sőt, el is várnám (tehát a nem szűzek kiestek a versenyből). Várni tudok.
2010. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
100%
Nem zavarna, sőt kifejezetten örülnék neki.
2010. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Egy esetben nem fog fájni: ha annyira kívánod, hogy csavarni lehet a bugyidat, és ezt szó szerint vedd.

A bénaság miatt ne aggódj, csak utánozd, amit csinál, abból baj nem lehet. :)

2010. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
31%

Zavar, de ő attól még szűz marad.


Sokkal nagyobb fájdalmakat is kibirtál már. Ez biztos.

Béna leszel, de ne törödj vele, majd belejössz.

A legtöbb amit megtehetsz, hogy minél kevésbé leszel ideges. Annál kevésbé fog fájni.


Gondolj arra, hogy néhány milliárd embernek már sikerült alőtted, minden probléma nélkül.

2010. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
11%
az a baj a szűz csajokkal hogy várni kell....
2010. aug. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
8%
Ennél sokkal több baj van velük...
2010. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Nem akarom sokáig váratni mert én is szeretném már, de azért egy kicsit még igen.
2010. aug. 9. 15:39
 9/33 anonim ***** válasza:
98%

Akik szerint baj van a szűz csajokkal, azokba nem sok romantika és szerelem szorult. Amikor én ennyi idős voltam (most 33 vagyok), akkor nem volt SZÉGYEN a szüzesség, sőt az volt a szégyen, ha valaki könnyen adta és korán!

A mai férfiak lusták és flegmák. Nem is érdekli őket, hogy ez egy ajándék, csak azzal törődnek, hogy nekik maximális legyen az élvezetük. Egyesk kikérik maguknak, hoyg ez ajándék, hiszen több energiát, odafigyelést, gyengédséget igényel a nő, és neki meg kevesebb AZONNALI élvezetet. A nő lelke nem érdekes. Az, hogy nem ment még át rajta a focicsapat, az sem érdekes. Általában a végén ezek azok a férfiak, akik a tartós kapcsolatban (házasság, tartós együttélés) sem tudnak magukkal mit kezdeni (hiszen ott is sokszor várni kell - asszonynak sincs mindig kedve, ereje hozzá, sőt néha hangulat is kellhet hozzá)...

2010. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
100%
Nem zavarna egyáltalán. 18F
2010. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!