Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Zavar ha még szűz a barátnőtök?

Zavar ha még szűz a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Amikor jobban rám mászott mondtam neki hogy még nem szeretném és hogy még szűz vagyok, amit szerintem gondolt.Kérdeztem hogy zavarja-e hogy még az vagyok és azt mondta hogy nem és bocsánatot is kért és mondta hogy addig vár ameddig én szeretném.Még nem tudom meddig váratom de még egy darabig biztosan.Nem tudom mennyire fájna az első,mit tehetnék hogy ne nagyon fájjon és hogy ne legyek nagyon béna?

L18


2010. aug. 9. 15:11
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
33%

16:38: azt ugye tudod, hogy nettó hülyeség az, amit írsz? Van azért arany középút is a szüzesség és az "átment rajta egy focicsapat" között.


Nekem személy szerint az a problémám, hogy aki az általam preferált korosztályban (21-24 év) szűz, azzal valamilyen egyéb "probléma" van. Azzal meg ne gyere, hogy mi volt az értékrend régen, tudjuk, hogy mi volt a szexualitás egyetlen szerepe az előző rendszerben: utódnemzés. Biztos, hogy ezt az elvet akarjuk követni most is?


Miért kell rögtön abból kiindulni, hogy aki nem akar szűzlányokkal kezdeni az érzéketlen s*ggfej? Gondolkozzatok már el egy kicsit...

2010. aug. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Sztem senki sem írta azt,hogy aki nem akar szűzlányokkal kezdeni az érzéketlen s*ggfej.Csak ha igazán szerelmes vagy akkor képes vagy várni a csajra.És talán azért kéne várni, mert a szüzességét mki 1x veszti el, és megakar bizonyosodni róla, h nem egy stricinek adja.Azt sem értem, h miért van azzal probléma, aki huszonévesen még szűz.De te biztos meg tudod indokolni.
2010. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideje vagytok egyutt?
2010. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Majdnem 1 hónapja.Amikor mondtam neki hogy még az vagyok, azt mondta vár ameddig akarom.Nem akarom már túl sokáig váratni, olyan 0,5-1 hónapig.
2010. aug. 10. 15:42
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőm 17.

7 hónapja vagyunk együtt és nem bánom, hogy még várat a dolog magára.

Szerintem többet is várathatod. Mármint, ha nem tud várni, akkor nem szeret hanem akar. És a kettő különbözik.


19/F

2010. aug. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Azt mondta addig vár amég akarom és mondogatja is hogy szeret, de egyre jobban kívánom, úgyhogy nem várok már sokat.
2010. aug. 16. 13:18
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vágj bele, ha igazán szereted, ha igazán kívánod, és ha igazn akarod, hogy együtt legyetek.


A válasz megírásának időpontja: 08-10 09:11

Miért lenne baja egy lánynak/ fiúnak, aki még 21-22 éves korában is szűz? Csak éppen nem divatból dobta oda valakinek hogy nézzétek én már nem vagyok érintetlen. Tudod, én amíg nem találom meg azt az embert, akiben maximálisan megbízok és akit tiszta szívből szerethetek addig én nem fogom odaadni senkinek. Lehetek 20 vagy akár 24 éves. Le lehet pontozni, de nekem ez a véleményem.

2010. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
8%

váratni 18 évesen szerintem hülyeség

ha szeretitek egymást akkor semmi akadálya

én sem 15 évesen akartam az elsőt de nagyon szeretem a barátomat 8 hónapja vagyunk együtt

amugy egyáltalán nem fáj ha finoman csinálja kellően felizgat és zavartalan helyen vagytok

akkor egy nagyon kicsit fáj nekem így volt

15L

2010. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
100%
Én azt javaslom nektek, hogy még a szex előtt inkább csak pettingeljetek és majd 2-3 hónap múlva a szex mert akkor már Te is sokkal jobban fogod élvezni és kevésbé fog fájni mert addigra hozzászoksz. Én is azt mondom, hogy nem szabad elsietni mert csak egyszer tudod elveszíteni és az Igazinak adni magad.
2010. aug. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
100%

Nah itt kezdődnek a gondok.... 15 éves lány és azt hiszi mert valaki 18 éves nem tud várni és azonnal szét kell neki a lábát dobni.... Nem tudom hova süllyedünk még le de, ha valakit szeretek lehet ismeretlen fogalom manapság akkor nem a szex a legelső amit tőle akarok, de lehet nekem elb*szott az értékrendem... Barátnőm is szűz volt mikor megismerkedtünk, de egy percre nem volt a fejembe, hogy azonnal meg kell dugnom vagy el kel hagynom mert az...

13-15 éves kisgyerekek azt hiszik már teljesen felnőttek és készen állnak a szexre majd itt sírnak, hogy jajj teherbe estem ?? Jajj elkaptam valamit ?? Vagy csak pusztán, hogy védekezzek....

2010. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!