Ha nem nézek ki jól, de szeretnék szexelni vonzó nővel, akkor mi a teendő?
Nem vagyok sem magas, sem jóképű, sem sportos, nem keresek kiemelkedően sokat sem, nem vagyok menő.
Általában limlom nőkkel szoktam szexelni, mivel ilyenek mutatnak érdeklődést irántam. Javarészt netről vannak ezek a dolgok, és bár a részükről lenne igény a folytatásra, nekem sajnos egyre inkább nincs gyomrom ezekhez a nőkhöz.
A legszebb nők is max. átlagosak, akik szexelnek velem. Persze ilyenből 1-2 évente van EGY.
25 éves vagyok, az elmúlt években sokat jártam itt Pesten bulikba, de a sikertelenség miatt belefáradtam. Elég sok lánnyal smároltam, de dugni senki sem mutatott hajlandóságot.
Randikra meg természetesen csak a gyérebbjei...
És pl most is itthon ülök, pedig úgy terveztem, hogy kimegyek egyedül, de aztán eszembe jutottak dolgok:
mint pl mikor többször egyedül voltam szórakozni és odamentem társaságokhoz, és lányok durván lökdöstek el...aztán pár órával később meg ugyanebből a társaságból való lánnyal smároltam. Persze, hogy ehhez mennyi elutasítást kellett eltűrnöm, azt ne feszegessük :(
Sajnos vajmi kevés a megtérülése annak, hogy én odamegyek és 100% feletti önmagamat próbálom adni. Mivel én egy eléggé befordult ember vagyok, de mégis extrovertált módon kell viselkednem, hogy legyen valami kommunikáció.
Meg hát az is bánt engem, hogy ezek a szép fiuk simán hazaviszik dugni az átlagos lányokat, akikért nekem ki kéne dolgozni a belemet.
Nyilván a hozzám képest gáz nők nekem is könnyen jönnek, de ugye ők semmilyen szinten nem szexik. Az átlagos lányok viszont már igen! És a szép pasiknak meg ezek az átlagos lányok is odadobják magukat
"egy nőnek nem kell konzisztensen ennyi ideig gyötörnie magát, hogy legyen normális nemi élete.!!!!!!"
Bazzeg, fogd már fel hogy te nem vagy nő. Bár férfi se ennyi rinya után! Ha gondolod operáltasd át magad és máris megvannak oldva a gondjaid. IDIÓTA!!!
én nyeszlett testalkatú vagyok.
nekem nagyon sok plusz kiló izomra lenne szükségem, hogy "jó alakom" legyen.
azzal semmit nem érek el, ha az alap alkatomnak megfelelő "jó alakom" lesz, mivel egy 12 éves kislány felsőtest egyik nőt sem hozza lázba.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!