Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ha fel vagytok fázva,...

Fiúk! Ha fel vagytok fázva, és gyulladás is van a húgycsövetekben, kellemetlen a vizelés mert csíp szúr, tudtok így elmenni edzeni, szexelni a párotokkal?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 24. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ba_szni mindig lehet!
2015. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igy vagyok mar vagy 2 eve :/....Szexeltem csajjal azert.De igy akpcsolatot nem akarok.
2015. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sose volt ilyen... a válasz: nem.
2015. ápr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:

Én úgy is kívántam,meg akkor is mikor levegőt se kaptam a takonytól.

Van az úgy :D

Bár előbbinél nagyon féltem,hogy nem annyira élvezném,mivel nem csípet,rosszabb volt,úgyhogy végül nem lett belőle semmi.

2015. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fényember ***** válasza:
Inkább menny el orvoshoz hogy kezeljen ki téged...én lány vagyok de mikor én fel voltam fázva nekem pl a szex után sose volt semmi bajom..na de másnap majd meg pusztultam...amúgy igyál rengeteg vizet akkor olyan 1 hét alatt "kikúrálod" magad a felfázásból:) vagy is nálam így megy..próbáld ki neked is hátha segít:)
2015. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én napi 1.5-3 liter folyadékot iszok, elég sokszor le szoktam ülni hideg kőre stb de mégse fázok fel, max 1xi szapora szokott rám jönni, amúgy napi ajánlott folyadékszintet érdemes betartani, beteg se voltam vagy már 3 éve, egyszer voltam nagyon beteg de az is azért volt mert olyan helyen voltam, hogy nem volt rajtam normális ruha és hideg volt és huzamosabb ideig kellett úgy lennem, mondjuk akkor is pár napig voltam beteg.
2015. ápr. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sürgősn menjél el orvoshoz, ha csíp a vizelet.

Ez nem olyan, mint a nőknél, hogy kicsit több vizet iszik pár napig, utána vége.


Mivel férfiaknál sokkal hosszabb a húgycső, (kb. 25cm) mint nőknél (kb. 3cm) ezért a húgyuti fertőzések sokkal súlyosabbak náluk, nem lehet csak őgy kipisilni a bacikat, amik ott megragadtak!


Ha nem kezelteted ki magad normálisan, rámehet a prosztatádra, vesédre, mellékherédre, stb. Hidd el nekem, hogy k.rvára nem akarsz prosztatagyulladást, annál szarabb és fájdalmasabb dolog nincs is, inkább tíz t.könrúgás.


Egyszóval HOLNAP menj el a háziorvoshoz és addig ne szexelj, mert a csajodat is megfertőzöd.


Üdv, egy orvos.

2015. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!