Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon mi bennem a hiba? 20/F

Vajon mi bennem a hiba? 20/F

Figyelt kérdés
Tudjátok,én kicsit más vagyok mint a többi fiú.Számomra az egyetlen dolog,ami nekem a mindent jelenti a boldogság.Én ha volt valakim,mindent megtettem érte,mindent megadtam,nálam jobban senki se tudna szeretni,mindig arra törekedtem,hogy a másiknak a legjobb legyen,hogy boldog legyen,és ne csak boldog,a legboldogabb,Mégis sose tartanak sokáig a kapcsolataim,leginkább átvernek,kihasználnak,megcsalnak..Az utolsó barátnőmnek,pl mindent megtettem,ajándékoztam,kedveskedtem,bókoltam,úgy csókoltam mint soha senkit,1 hónapig a legboldogabb volt a világon,legalábbis ezt mondta..Aztán sokszor átvert,és hazudott,ez lett a vége,holott külföldre akartam vinni,megakartam lepni,egy nagyon drága telefonnal,mert a pénz nem számít,a szívem lelkem kitettem érte,tényleg,nem féltékenykedtem,nem tettem semmi rosszat sem,erre ezt kapom,nem csak tőle.Fogalmam sincs mit rontok el,úgy érzem hiába vagyok más,nem tökéletes,de más,mert én például minden szándék nélkül teszem amit teszek,mert csupán örömet akarok okozni a másiknak.Nem értem :( Sose leszek boldog szerintem..

#eiei
2015. ápr. 12. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Siránkozós papucs vagy, aki azt hiszi, hogy különleges, már ne is haragudj.
2015. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hiba nem az ön készülékében van
2015. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem siránkoztam,papucs na aztán főleg nem vagyok :D..És írtam netán egy szóval,hogy én különleges vagyok?Nem..Csak más,nem bánnék úgy egy lánnyal,ahogy a legtöbb pasi,és nem arra mennék hogy mielőbb megfektessem,mint sok más ember..Ha neked ez siránkozós papucs,hát oké :).
2015. ápr. 12. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Lesz majd, aki megbecsül, csak addig ne menj tönkre!
2015. ápr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon kedves vag és bármikor ugrassz ne csodáld hogy kihasználnak. Ha meg túl kedves vagy ne csodáld hogy átvernek.

Légy határozotabb és tudasd a lánnyal hogy te vezetsz, és hogy az övé vagy!(Persze ne zárd be a pincébe, nem erre gondoltam:D)

2015. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez mindig megvolt,nem volt gond,egészen addig míg el nem kezdtek hazudni,átverni engem..És jelenleg ott tartok,hogy már saját magam utálom,és azt kívánom,bár ne élnék,hisz minden jó tulajdonságom lehúzhatom a wc-n.Mert akármennyire szeretnék valakit boldoggá tenni,senkinek se jó ..Már ott tartok,azt hiszem feladom az egész életemet..
2015. ápr. 12. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!