Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért érzem úgy, hogy ismerked...

Miért érzem úgy, hogy ismerkedésnél bennem van a hiba? (25/F)

Figyelt kérdés

Nemigazán volt még kapcsolatom, mondjuk úgy, hogy még lánnyal sem voltam, nemhogy kapcsolatban. Ismerkedek, nézelődök, össze is barátkozok újabbnál újabb lányokkal, ráadásul ismerkedésnél van egy jellegzetes csipkelődős, incselkedős, ironizálós, jóindulatúan gúnyolódós stílusom, szóval szeretek a lányokkal kulturáltan, finoman "szemtelenkedni", és ők elég jól veszik a poénokat, meglepően vevők rá.


Viszont minden lánynál ugyanazt tapasztalom, hogy eleinte mindenről tudnak részletekig beszélni, viszont amikor mellőzöm egy kicsit a hülyéskedést, és beszélni kezdek komolyabb dolgokról, teljesen hétköznapi dolgoktól kezdve filmeken, zenéken, a tanuláson, a hobbikon át tényleg bármiről, mindent párszavas válaszokkal elintéznek ("ja igen", "hát persze", "aha", "ja", "hát ja", és társai), pedig eléggé beszédes lányokról van szó.


Ilyenkor mindig elgondolkodok azon, hogy miért nem tudnak velem értelmesen kommunikálni, miért blokkolnak le, vagyis hogy miért blokkol le az ismerkedésünk ennyiben. Aztán addig tekergetem-csavargatom a szálakat, hogy odáig jutok, szerintem bennem van a hiba, és nem vagyok elég szórakoztató.


Ezek a gondolatok egyetlen dolgot erősítenek bennem, hogy egy lányt mindig, folyamatosan, megállás nélkül szórakoztatni kell a nap 24 órájában, különben lankad a figyelmük és teljesen elveszítem az érdeklődésüket. Ezáltal kialakul bennem egy olyan frusztráció, hogy nekem állandóan, muszájból, folyton produkálnom kell valami természetfelettit, amivel le tudom nyűgözni az aktuális lányt, akivel éppen társalgok, különben eláshatom magam nála, mert a kezdeti pozitívumok, a jó megítélések után csak egy unalmas figura leszek a szemében.


Más srác is érez hozzám hasonlóan?


2014. szept. 17. 22:02
 1/2 anonim válasza:
egy cipoben jarunk.. ugyan igy vagyok en is
2014. szept. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem véletlen, hogy nem tudod őket szórakoztatni az egyéniségeddel, mert nem illettetek össze egyik lánnyal sem, akikkel találkoztál.


Majd amelyikkel összeilletek, azzal jóízűket beszélsz filmekről, meg amiről akarsz. Ja, hogy ilyen lány kevés van... ez a nehézség a dologban.

2014. szept. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!