Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bennem van a hiba?

Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottunk a barátnőmmel közel három év után. Sajnos nehezen tudom feldolgozni, akármennyire is sok volt a vita a vége felé. Igyekszem új lányokkal megismerkedni, de azt hiszem nagyok az elvárásaim. A külső jegyek melett nekem nagyon számít, hogy az adott illető intelligens legyen és változtatos, ne laposodjon el a kapcsolatunk hosszú távon. Sajnos azt veszem észre, hogy manapság egyre ritkább az ilyen lány. Egyébként mások szerint jól nézek ki és olyan exisztenciával rendelkezem, mely sok lány számára vonzó. Még sem találok ilyen lányt. Hol lehet a hiba? Egyébként 21 éves vagyok.

2014. szept. 13. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik lányt próbáltad már? Na ugye!
2014. szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt pár barátnőm és szummázva az eddigieket vontam le ezt a következtetést. Illetve, a környezetemben sajnos kevés az ilyen.
2014. szept. 13. 15:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt csak Te tudhatod, hogy van-e Benned hiba (ami az ismerkedés illeti), más nem mondhatja meg, de tegyük fel, hogy nincs. Valóban, nem könnyű ilyen lányt találni, de az, hogy eddig nem volt szerencséd, nem jelenti azt, hogy Veled van gond. Csak próbálkozz folyamatosan és ne add fel. :)
2014. szept. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21 éves vagy! Azt sem tudhatod hova sodor az élet még. Azt mondják akkor jelentkezik az a bizonyos személy, amikor nem is számít rá ez ember. Ne parázz, a szitu kicsit ismerős, csak két évvel idősebb vok.
2014. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb. pont ugyan ez vagyok,mint amit leírtál a kérdésedben.. mintha én írtam volna ki a kérdést:\

21f

2014. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a mai lányok általában az első benyomásra értékelnek. Én meg nem feltétlen vagyok az a fajta, aki azonnal elkezd nyomulni. Na meg olyan értékvesztettség van, kevés az erkölcsös lány.
2014. szept. 13. 15:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Először is dolgozd fel teljesen a múltadat,utána kezdhetsz valaki mással jövőt építeni.Míg nem lépsz túl az exeden,addig valahol mindenkiben őt fogod keresni.
2014. szept. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!