Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bennem van a hiba? 18/F

Bennem van a hiba? 18/F

Figyelt kérdés
Nos. 18 éves vagyok,szűz és nincs barátnőm. Viszont képtelen vagyok discoban vagy hasonló helyeken ismerkedni.Nincs hozzá önbizalmam... Amikor elmegyek discoba akkor is azt remélem, hogy találok valakit aki hasonlóan van mint én... Ha valakit meg lehetne szerezni pusztán szavakkal és a személyiségemmel akkor nem lenne gáz viszont mint tudjuk ez nem így megy. Általában itthon ülök és néha azon gondolkozok, hogy hány lány lehet így mint ahogyan én... Hol tudnék ismerkedni? Hogyan javítsak az önbizalmamon? Reménytelen a helyzet? Köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 25. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk döntsd el, hogy odamész és menj oda?! Ez nem atomfizika, sok lány magányos és örülne ha egy táncra is, de oda mennél ! Szóval ne itt hisztizz hanem emeld meg a valagad!
2014. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, képzeld csak, nem vagy tökéletes.
2014. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kezdjük azzal hogy a fiúknak nincs szűzességük,ez kizárt dolog,nincs szűzhártyátok
2014. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy jo harcos cselekszik csak a bolondok sirnak ,egy igazi harcos nem attol harcos ,hogy feladja amit szeret hanem ,hogy szereti amit csinäl, egy jo harcos mindig tud dönteni mind1 ,hogy mi van ugyhogy menj el diszkoba vagy hazibuliba ahova sikerül menj oda aki tetszik ha elküld ne törj meg hanem könyveld el annak ,hogy most önmagadban elkezdted feltörni a jeget es innen mar egyre könyebb lesz es egyszer csak azt veszed eszre ,hogy minden meg van amire nemregen csak almodtal azert mert MEGTETTED AMIT KELETT!
2014. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nen érted??? Ha ennyi lenne akkor csinálnám...de nekem nem elég eldönteni...Nem merek oda menni...Az van bennem,hogy ha esetleg akkor megyek ida amikor jobb állapotban vagyok (ne értsd félre) vagy más ruhában akkor a lehetséges nem -ből akár határozott igen is lehet...
2014. júl. 25. 16:47
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm. Ez segített.
2014. júl. 25. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!