Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bennem lehet a hiba?

Bennem lehet a hiba?

Figyelt kérdés
21 leszek, de még nem volt barátnőm. Valahogy nem találok magamnak leányzót, pedig már úgy szeretnék valaki társa lenni. Szerintetek hogyan tudnék a legkönnyebb megismerkedni valakivel? Hogyan közelítsek a lányok felé? Hogyan nyerhetem el valaki tetszését?
2014. jan. 6. 20:18
 1/3 anonim válasza:

Társat találni elég nehéz, légy nyitott új dolgokra! Járj el sportolni, szórakozni, ismerkedni, ha idegen társaságba hívnak menj el.

Én ezt csinálom egy ideje, és társat én sem találtam, csak egyéjszakás lányokat :( Lehet én is rosszul csinálok valamit...

2014. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kövesd a saját céljaidat, és aki felbukkan melletted azzal próbálkozz. Szerintem nem véletlenül használjuk a társ szót sem. Társ valamiben. Tudom, milyen vágyni magára a kapcsolatra, de szerintem a megoldás rá pont az, hogy nem a kapcsolatra vágysz mint végcélra, hanem vannak életcéljaid, és ahogy azok felé mész, kerülnek melléd hasonló gondolkodású emberek, és addig pedig nem aggódsz emiatt. Mégha nehéz is.

Illetve egy másik módszer, ami működött még többeknek, hogy pontosan leírták maguknak, hogy milyen társra vágytak, és miután minden részletében kitalálták és leírták, sikerült megtalálniuk. Mert azt mondod, hogy nem találsz magadnak leányzót. Na jó, de milyet? Ha pontosan kitalálod, akkor legalább megközelítőleg azt is fogod tudni, hogy hol találod meg.

Valaki tetszésének elnyerése nagyon könnyű. Légy kedves, sugározz barátságosságot, fogadd el a másikat, tiszteld. Ezek mindig bejönnek. Építsd a közös dolgokat. Ha nem akarsz ilyen komolyat, akkor meg nézd meg, hogy csinálják a többiek a szórakozóhelyeken és csak másold le. De én nem vagyok az ilyen ismerkedésnek a híve.

2014. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Jonathan90 válasza:
Járj új közösségbe, ismerkedj új emberekkel. Én is így voltam 21 éves koromban, ez azóta változott szerencsére. Add önmagad, lény nyitott az új dolgokra, és hiddel rádtalál a párod.
2014. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!