Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bennem van a hiba, vagy mi...

Bennem van a hiba, vagy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
17/F vagyok, jó lenne most már egy bnő, mindig tetszik vki, mindig elkezdek vkivel ismerkedni, de ahogy beszélgetünk, megismerem találok benne vmit, ami miatt érzem h belé nem tudnék szerelmes lenni, érzem h nem lenne 100%-os a szeretetem felé mint bnő felé, és ezért inkább hagyom a dolgot és végül nem lesz belőle semmi, nagyon sok dolog fontos nekem, legyen számomra gyönyörű, legyen okos, érdekelje hasonló dolgok mint engem, de egyszerűen nem találok olyat aki megfelelne és én is neki, több tucat lány után akikkel beszélgettem akikre úgy néztem elöször h ez tetszik, majd megismertem és semmi több nem jött ki , nem tudom eldönteni h türelmetlen vagyok, vagy válogatós, nem akarok azért lányt h legyen h azt mondhassam van bnőm ,és közben csak egy lány akivel smárolok meg fogom a kezét és ilyenek, hanem töltse ki a szerepét ahogy én is kiakarom az enyémet. Szerintetek? Lehet h egyéb gond van? Értelmes válaszokat előre is köszönöm.
2013. aug. 14. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, majd eljön a Te megfelelő partnered is. Ha valami nem klappol, akkor hagyd, tényleg nem szabad magadra erőltetni, csak, hogy legyen valaki.
2013. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Túl sokat akarsz, egy lányt szeress önmagáért, én találtam egy olyat, aki egyáltalán nem felelt meg az elvárásaimnak, és sokan jobban összeillünk megérjük egymást. A mai napig együtt vagyunk. Higgy benne, hogy egyszer találsz egy lányt, aki téged is elfogad olyannak amilyen vagy. Ne legyenek elvárásaid, ha megtalálod egyből tudni fogod.
2013. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanezzel a problémával küszködök. Mmint küszködtem. Pár dugás nekem nem ér annyit, hogy amiatt elviseljek magam mellett valakit, akinek nem tud érdekelni a személye. Majd ha idősebb korosztályba érek, körbenézek ismét.

17/f

2013. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem ugy mondanám hogy válogatós vagy,de az h rájössu hogy 1dolog neked nem tetszik benne..egyetlen egy dolog...ott van a többi olyan tulajdonsága amièrt szerethető lenne a számodra de te inkább eldobod a lehetősèget mert 1 hibát találsz benne,ha szeretni alarsz,akkor a hibákkal együtt kell szeretned!!
2013. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is a várakozás mellett vagyok, csak sajna van egy rés a szívemben amit egy bnő töltene ki, persze attól mert felszedek egy akárkit attól nem lesz jobb, csak érzem h szükség van rá, mert van egy csomó dolog amit nem tudok kinek elmondani, magamban tartom az egészet és ez sem jó és talán egy bnő megoldaná. Az h ne legyen elvárásom, ha van egy lány tetszik esetleg tetszek akkor ennyi elég lenne, nem ismerjük egymást csak tetszünk egymásnak ennyi elég lenne? Csak amikor megismerkedek vkivel és látom h tök más utakon gondolkodunk, járunk, akkor ha belemennénk egy kapcsolatba már mikor látom h mások útjaink akkor bennem van h ennek vége lesz elöbb-utóbb ha lesz belőle vmi komolyabb és ilyenkor ink nem megyek bele a dologba.
2013. aug. 14. 20:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Az h találok benne vmit amitől érzem h nem fog működni, ne vmi piti dologra gondolj!
2013. aug. 14. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!