Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bennem van a hiba, vagy vajon...

Bennem van a hiba, vagy vajon miért tartja a távolságot?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve ismerek egy lányt (20) akivel nagyszerűen megértjük egymást. Már korábban nagyon közel kerültünk, de akkor még kapcsolatban volt,és így a kérését tiszteletben tartva, nem léptük át a határokat. Majd nemsokkal rá szakított a párjával, de egyben velem is megszakította a kapcsolatot.Azóta is szingli életet él. Pár hete felvette velem a kapcsolatot, és újra nagyon jó barátságot ápolunk, de hiába próbálok közeledni, ő ugyan úgy tartja a távolságot. Én vagyok csak értetlen, vagy hol lehet a hiba?
2014. nov. 20. 23:16
 1/5 MolotovPunk ***** válasza:

Lehet,hogy még nem heverte ki a szakítást,vagy csak alapból nagyon szabad akar lenni és most senkit nem akar maga mellé.

(Semmilyen kapcsolatba nem akar bele menni.)

Én azt mondom,próbáld kicsit hanyagolni.Ne írj neki és ne is keresd.

Viszont ha hiányozni fogsz neki,egy idő után fog keresni téged,ha mégsem,akkor meg próbáld elfelejteni őt...

2014. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nos köszönöm a gyors választ. Annyit hozzá tennék, hogy keres minden nap.Reggel mindig az ő üzenete ébreszt, és akár mibe fog mindig kikéri a véleményem, és ha a közelbe járok, akkor nem hagy ki egy találkozót sem. Mégis ha próbálom megfogni a kezét, vagy átölelni, akkor szinte pánik szerűen menekül .Kezdem feladni, pedig bármit megtennék érte, annyira imádni való és gyönyörű lány ( és nem csak a külsőre gondolok, hanem, hogy számomra egy igazi angyal)
2014. nov. 20. 23:35
 3/5 MolotovPunk ***** válasza:
Akkor adj kis időt neki.De ha sokáig ezt csinálja kérdezz rá miért csinálja ezt.
2014. nov. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már rákérdeztem, de kitér a válasz elől és keres valami kifogást. Vagy éppen ha szorul a hurok, hogy már választ kellene adnia, akkor inkább "hirtelen fontos dolga akad" . De a barátságot , a társaságomat élvezi és keresi. Ma is ő írt rám, hogy nem e járok arra?! Dombon ülő fűcsomó legyek ha értem :(
2014. nov. 23. 13:09
 5/5 MolotovPunk ***** válasza:

Közöld vele,hogy szeretnél tőle többet és ha ő nem,akkor felesleges (barátkoznotok,mivel te nem barátkozni akarsz vele.)Amúgy lehet az lenne a jó,ha azt mondanád neki,hogy tetszik neked egy lány a sulidból.(Talán féltékeny lenne.)

Persze ezt neked kell eldöntened mit mondasz neki.

2014. nov. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!