Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az mitől alakulhatott ki,...

Az mitől alakulhatott ki, hogy szeretem átverni, manipulálni, irányítani tárgyként kezelni a csajokat és miért van az, hogy mióta ilyenné változtam csak azóta jött össze bármi is csajokkal?

Figyelt kérdés
Azelőtt nagyon rendes srác voltam, tényleg mindenben őszinte a csajok irányába és kedves velük, mégis valahogy nem értem el semmit se náluk még csak egy lány kezét sem sikerült megfogni se egy csók. Aztán valahogy megváltoztam egy nagy szerelmi csalódás után történt ez amúgy. Persze ez már a sokadik viszonzatlan szerelm volt és azóta mintha nem is tudnék érezni egy lány iránt sem, csak a szexre hajtok és mintha élvezném, hogy közben rájöttem kihasználva őket már célt tudok érni. Eleinte megszólalt a bűntudatom, hogy miért vagyok ilyen rossz hazudós, sunyi, önző, beteges alak, aztán már elhalkult a dolog és mintha beletörődtem volna, hogy csak így tudok célt érni. Az érzőszívű, kedves jó fiús lényem valahol a mélyben ül egy sötét verembe zárva.
2015. ápr. 11. 21:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ja,és még a srácok mondják azt, hogy nincsenek normális lányok! Nem gondoltál bele, hogy egy icipicit is érzékeny lánynak mekkora fájdalmat okozhat ez? Hogy nem is tudja, miért dobtad? E miatt lehet önbizalomhiányos, magát rondának valló, lelki törést szenvedett lányok csapata a világ összes nője, ha ti így folytatjátok! Tudom, hogy sok nő is képes kihasználni a fiúkat/férfiakat, de lehet, hogy ők is, mint ti, sokan előttem válaszolók, azért teszik, mert nekik is ilyen élményeik voltak!

Nem ellenségeskedni szeretnék,sem vitát szítani, remélem, túl elfogult sem voltam, de az én véleményem az, hogy inkább kicsit vegyél vissza, és vedd észre a jót egy lányban, mielőtt kihasználod, és eldobod magadtól...

2015. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Akkor most tisztázzuk: rendes ember nem megy át másokat kihasználó, manipulatív szemétládába csak azért, hogy nőt kapjon. Aki igen, az mindig is szemétláda volt, legfeljebb korábban adta a "nagyon rendes srácot", mert azt hitte, ezzel jut közelebb a céljai eléréséhez.

Én nem tartom magma "rendes srácnak", egocentrikus vagyok és önfejű, a nőket MINDENBEN egyenrangúnak tekintem, amit időnként bunkóságnak vesznek, de nem érdekel és nem akarok megfelelni a társadalmi férfiideálnak. Aki kedvel, az kedveljen olyannak, amilyen vagyok, vagy hagyjon békén. Amit viszont ti csináltok, hogy nincs semmi önképetek, bármilyennek kiadjátok magatok, hogy elérjétek amit akartok, az én szememben gerinctelenség.

És love&peace, legyetek csak sikeresek, nem zavar, mert az ilyen sikerből én nem kérek, csak azokat sajnálom, akik bedőlnek nektek.

2015. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
sajnos eddig én is hiába voltam kedves,törődő,normális fószer,mindeeggyik nő belesz@rt a pofámba,szóval ideje stilust váltani,itt a válaszolók közül valaki mesélje már el hogy kell igazi kőbunkónak lenni-e a nőkkel?!Pl egy szimpla beszélgetésnél,vagy ha kérdezik mi a helyzet stb...kiváncsi lennék!
2015. ápr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát pl. ha megkérdezik, hogy mi a helyzet, kérdezz vissza, hogy "Közöd vaze?!" :P
2015. ápr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Most ezt viccen kivül kérdezem,Van 1 csaj "barátom" akit már kiakarok rázni a barátság kategóriából pontosan ezért kérdezem...
2015. ápr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!