Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Alakulhatott volna máshogy is...

Alakulhatott volna máshogy is szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel nem ismertük egymást, egyszer kétszer beszéltünk csak, de inkább mondanám szóváltásnak. Ma odamentem hozzá, és megkérdeztem hogy nincs e kedve fagyizni elmenni, beszélgetni kicsit, ismerkedni. Azt mondta programja van, megkérdeztem hétvégén? akkor is, szóval ebből arra következtettem, hogy csak nem mondta meg konkrétan, hogy nem érdeklem.


A kérdésem az lenne, hogy szerintetek mondhatott volna igent, ha előbb kiépítek vele egy baráti viszonyt?


Egyébként nem keseredtem el, nyilván jobb lett volna ha igent mond, de még így is jobban érzem magam, mintha nem kérdeztem volna rá, mert így legalább kiderült.



2014. ápr. 3. 15:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy erőszakosnak tűnhet ez a közeledés, hogy csak úgy odamegyek és elhívom, de úgy gondoltam, ez a lényeg. Úgy érzem nem tudtam volna kiépíteni vele baráti viszonyt, főleg hogy nem is egy társaságba járunk.
2014. ápr. 3. 15:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem késő bánat, szépen visszautasított....
2014. ápr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, vissza, csak arra vagyok kiváncsi, szerintetek rosszul csináltam-e, inkább barátkoznom kellett volna vele, vagy akkor is ugyanez lett volna a vége. Mondjuk ezt ki tudja. Esetleg ha a jövőben lesz ilyen helyzet, mit válasszak.
2014. ápr. 3. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy fagyizásban még semmi nincs,meg abban se, ha megkérded mi a programja..

nem voltál neki szimpi,vagy már van valakije!kár túlgondolni

2014. ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos egyszerűen nem érdekled,és akkor is így gondolta volna,ha előbb barátkozni próbálsz vele.Ha nem vonzódik hozzád valaki,akkor akár állhatsz te fejen is,akkor sem fog igent mondani semmiféle közeledésre.
2014. ápr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!