Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mitől alakulhatott...

Szerintetek mitől alakulhatott át az ismerkedés szellemisége manapság? Minek köszönhető, hogy az emberek rögtön becimkézik a másikat, ezzel egy skatulyába sorolva?

Figyelt kérdés
Miért lettek hatalmasak az elvárások (nem korrektségre, intelligenciára, becsületességre értem, mert ez szerintem alap). Főleg anyagiakra. --> ma egyenlőek a nők a férfiakkal. Mégis miért várják el sokan ennek ellenére, hogy a férfi biztosítsa a hátteret?
2014. márc. 13. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért mert a feminizmus zászlaja csak az egyenlő jogokra korlátozódik, a "kötelezettségekre" (nem ugrott most be jobb szó) mint pl. családfenntartás vagy akár egyszerűen csak a kezdeményezés derogáló a nők számára és elvárják hogy az egyenlő jogok mellé a férfi tegyen meg mindent.
2014. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nők addig követelik az egyenjogúságot ameddig ez számukra előnnyel jár.A hátrányokat viszont már nem kívánják elviselni.
2014. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően a nőket támogató,előtérbe helyező társadalomban élünk.
2014. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mert megtehetik. Ez egy tánc, amíg a nőt felkérik addig válogathat. Ha nem kérik, akkor örül ha felkéri bárki is.


Ez azért a férfiaktól is nagyban függ, mert ok, hogy válogathat... na de, ha túl magasak az igényei, akkor magára marad. Szóval nem kell az ilyen nőt táncba kérni.

Ennyi.

2014. márc. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sokadlagos szempont az anyagi háttér.számomra sokkal nagyobb probléma hogy a férfiak más dolgokban sem hajlandók semmilyen erőfeszítést tenni mint pl. alapvető figyelmesség, érdeklődés, udvarlás
2014. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!