Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az mitől alakulhatott ki,...

Az mitől alakulhatott ki, hogy szeretem átverni, manipulálni, irányítani tárgyként kezelni a csajokat és miért van az, hogy mióta ilyenné változtam csak azóta jött össze bármi is csajokkal?

Figyelt kérdés
Azelőtt nagyon rendes srác voltam, tényleg mindenben őszinte a csajok irányába és kedves velük, mégis valahogy nem értem el semmit se náluk még csak egy lány kezét sem sikerült megfogni se egy csók. Aztán valahogy megváltoztam egy nagy szerelmi csalódás után történt ez amúgy. Persze ez már a sokadik viszonzatlan szerelm volt és azóta mintha nem is tudnék érezni egy lány iránt sem, csak a szexre hajtok és mintha élvezném, hogy közben rájöttem kihasználva őket már célt tudok érni. Eleinte megszólalt a bűntudatom, hogy miért vagyok ilyen rossz hazudós, sunyi, önző, beteges alak, aztán már elhalkult a dolog és mintha beletörődtem volna, hogy csak így tudok célt érni. Az érzőszívű, kedves jó fiús lényem valahol a mélyben ül egy sötét verembe zárva.
2015. ápr. 11. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
séra, te vagy az?
2015. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jó az.
2015. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
velem is ez van! kedves romantikus férfi vagyok de a kutyának se kellek ideje stílus váltani! am sok férfi társam stílust váltott és lám 1000 csaj rajong a kegyeiért :D elmondásuk szerint nehéz ezt játszani de ha csajt akarnak akkor ezt kell csinálni
2015. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Keress fel egy kineziológust, de feltételezem, ha már megbékéltél ezzel az állapotoddal, akkor nem is akarsz kimászni ebből.
2015. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#3: ja és utána visszaesnek a saját stílusukba, mert tudat alatt belefáradnak abba, hogy mást játszanak, és végül szakítás lesz belőle, utána meg a srác és a csaj is sokkal nehezebben fog párt találni magának a kor és az ismerkedési hiányok miatt..kva jó terv :D
2015. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%

Gondolom az olyan válaszokra hajtasz, hogy a sok semmirekellő nőnek csak a sz@ralakok kellenek, jól teszed, hogy megadod nekik, stb.

De valójában azért van könnyebb dolgod így a nőknél, mert a gátlástalan se&&fejeknek mindig, mindenben könnyebb dolguk van, épp azért, mert gátlástalan se&&fejek, akik tesznek másokra és olyan dolgokra is hajlandóak a legostobább, legkicsinyesebb célokért, ami a tisztességes embereknek eszébe sem jutna és hajlamosak azt feltételezni, hogy neked sem. Szóval nincs abban semmi újdonság amit leírtál, gratulálok, hogy megtaláltad a társadalomban való érvényesüléshez vezető legjobb utat, de ne hidd, hogy feltaláltad a spanyolviaszt, de azt, hogy tőlem legalábbis bármi támogatást kapj az életmódodhoz - vannak ugyanis emberek, akiket sokkal nagyobb szörnyűségek érnek, mint hogy nem jutnak vaginához, mégsem mondanak le az elveikről és nem érzik joguknak, hogy ártsanak olyanoknak, akik ellenük semmit sem tettek.

2015. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
nem látom a kérdést, csak a végtelen önsajnálatot. ha szarul érzed magad ettől, ne csináld. amúgy se csináld, mert szemétség.
2015. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
azért mert Azelőtt nagyon rendes srác voltam ez nem működött! stílust kellett váltanod és működik ennyi! én is erre a stílusra váltok
2015. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ugyanez van! Az őszinteséggel, a kedvességgel, az empátiával mindig is kitörölhettem a sеggemet, szart sem ért soha, ha őszintén magamat adtam.


Jó pár hónapja kezdődött ez nálam, hogy stílust váltottam, s ahol és ahogy csak tudom, kihasználom a nőket, szarba se nézem, tárgyként kezelem őket. Alig néhány hónap alatt több nővel volt dolgom, mint előtte fiatal korom óta sok-sok éven keresztül.


Mindenki vonja le a konzekvenciát...

2015. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9/9 ennyi sok haverom ezt csináltam és lám csajozó gépek lettek :D
2015. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!