Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet gyorsan felejteni?

Hogy lehet gyorsan felejteni?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy nagyon megkedveltem egy lányt, és hát neki nem csak én voltam képben.Sajnos nem rám esett a végleges döntése, és most szeretném "elengedni", azt mondta hogy ő még szeretne velem beszélgetni meg ilyesmi, de én mondtam hogy nem tudok barátként tekinteni rá, ezért semmi értelme.A baj pedig az hogy nem bírom elengedni...Nem sok idő telt el, de folyamatosan csak rá gondolok, nem bírok másra.Hogyan felejtsem el és engedjem el őt?nagyon nem szeretném de ha az eszemre hallgatok csak azt mondja hogy engedjem el és ne okozzak ezzel magamnak több fájdalmat.A szívem meg nem szeretné, de már nincs esélyem rá.Hogyan tegyem?

2015. ápr. 4. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
gondolj arra hogy melletted még számtalan csalódott ember van
2015. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

En mar kozel 3 eve probalok elfelejteni egy fiut..

Szoval sok szerencset!

2015. ápr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát barátom nem vagy egyedül :/ engem is érdekelne pár ötlet.
2015. ápr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyénfüggő,ki mennyi idő alatt tud feldolgozni egy csalódást.Ha nagyon szereted,nyilván nehezebb lesz,és tovább tart majd.Nem tudok tuti receptet,jó ideje én is csak egyvalakire gondolok,pedig bulizok,randiztam is másokkal.Talán az idő és a sors megoldja,nem tudom...
2015. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon megkedveltem... :/ és ez sajna ilyenkor rossz :/
2015. ápr. 4. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!