Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet gyorsan felejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet gyorsan felejteni?

Figyelt kérdés

Ma végetért számomra egy kapcsolat. Nagyon nem nehéz felejteni mert sajnos ebben a kapcsolatba úgy érzem én mindent, mindent megtettem. Én egy érző szívű,kedves szeretetet tudni adó érzékeny igaz lelkű ember vagyok. De sajnos hiába próbáltam érvényesülni nem igazán tudtam, volt valami gátja a kapcsolatunknak amitől ez nagyon nehezen tudott kibontakozni. Gondoltam először ,hogy azért van mert már sokszor csalódott a kedves és lassabban oldódik. Ez nem derült ki számomra. Majd a késöbbiekben talán választ kapok kérdéseimre egy hosszabb beszélgetés alkalmával. Legalább is kaptam rá igéretet.

Többször kértem hogy próbáljon hatni a szívemre is ne csak a testemre. Mert ügye szép dolog ha valaki megörvendeztet a testi örömökkel, de mind kevés ha mellete a lelkem nem táplálja érzelmekkel.

Sajnálom ,hogy mind az mit adtam neki kevés volt. E felöl bennem nincs semmi fájdalom mert úgy érzem én mit tudtam, megtettem.

Sajnos a régebbi kapcsolata fontosabbnak bizonyult neki és vissza fogadta. Pedig többször átverte egy nem tiszta ember.Úgy vagyok az egészel ha ez hiányzik neki hát tegye. Nem értem ,hogy egyeseknek milyért jó ha folyton megalázzák és átverik? Hozzám azért menekült mert érezte bellem másra lelt.

igen próbáltam megértetni vele hogy én más vagyok mint mind azok kik eddig kihasználták. Tudom mondani mindent lehet ,de azt is tudom hogy ha én is bent állnék a sorban nem lennék depressziós és mindig magányos. Mert ha annyira nyomúlni akarnák és érdekek vezérelnének még mindig tartana a kapcsolat. De én érzelmileg meggyötört ,érzelmileg sérült ember vagyok. Ez egy kapcsolatban nem érzem hogy hátrány lenne, sőt talán úgy is felfogható ,hogy mivel én tudom mekkora fájdalommal jár az nekem ha átverik a fejem ezért nem okozok másoknak ilyen csalódást. Fájó hogy azok az emberek érényesűlnek mindig akiket érdekek vezérlik.

Túlteszem magam az egészen mert úgy vagyok vele ,hogy biztos nekem ez volt az életében a szerepem.


u.i:ezuton szeretnék megkérni minden 35év körüli hölgyet ki úgy érzi ,hogy ilyen társra vágyott életében ,kérem "NE" bombázzon ajánlatával.

JP/35


2010. jan. 16. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tűnsz butának. Nos figyelj az érzéseknek nem lehet parancsolni. Ha valaki mást szeret, az akármit tehet, téged akkor sem fog. Ettől ő nem bűnös, nem hibás, de az érzéseinek egy ember sem tud parancsolni. Sokkal jobb így, mint egy olyan kapcsolatban élni, amiben csak az egyik fél érez a másik iránt. Talán gond volt az is, hogy ennyire érzelgős vagy. Ami persze másnak nem baj, de sok nő elviselhetetlennek tartja. Erről senki sem tehet.

Te magad mondtad, hogy túlteszed magad rajta, akkor hajrá. Ha az segít, menj el szórakozz, de otthon búslakodj. Sokat segít. Remélem tudtam valamicskét segíteni! Üdv: 21/N

2010. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jav: "de ne otthon búslakodj"
2010. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt még hozzáteszem, hogy hiába szeretnél engem, ha én mást szeretnék a csillagokat is lehozhatnád az égről, akkor sem kellene. Szóval tényleg kár szomorkodni, nem vagy még olyan öreg, hogy azt mondhassuk nem nyertél tapasztalatot. Semmit sem veszítettél, csak nyertél. Szóval hajrá! Irány a hobbid!
2010. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne keseredj el lesz még olyan akik az magadért szeret. Ritka az olyan ember aki igazán értékeli a másikat. Sajnos olyan társadalomban élünk ahol az a jó és a tökéletes akit megaláznak és átvernek. Személy szerint örülök annak, hogy van még olyan ember akinek a mostani "trend" nem jön be. 29/N

2010. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hello.

Én ugyanilyen vagyok,és aztmondom sajnos.:(Tényleg így van,nagyon sok nőt,inkább az vonz,ha valaki bunkó,és átveri.A barátnőmnek is bunkó pasiai voltak,átverték,megcsalták,aztán jöttem én.Teljesen mások vagyunk,én állandóan bókolok,puszilgatom,ölelgetem,ő meg ezt nem veszi mindig jónéven.Szerencsére mi ezt tök jól megbeszéljük,ő más beállítottságú,máshogy fejezi ki az érzéseit mint én.Bár megmondom őszintén,én sem tudom,meddig fog ez így menni nekünk,de én tuti nem változok meg senki kedvéért,azért mert ő nem veszi jó néven,ha tényleg SZERETI valaki.Valaki tuti értékelni fogja majd!Úgyhogy fel a fejjel,ne bánkódj,és maradj önmagad!!:)

2010. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egy gondolat!

Milyen rossz érzés ,hogy valakivel próbálok átélni olyan emberi érzéseket melyek semmibe sem kerülnek és mégis annyira szépek ,hogy ha valaki már átélte ragaszkodni fog hozzá, de a másik fél csak testi kapcsolatra vágyik. Szereti annyira társát hogy képes megosztani a másikkal mert tudja mennyire jó és felejthetetlek érzés.

Tanultam ebből a kapcsolatból sokat.

Például hogy nagyon kevés az ha valakit csak a testi érzések vezérlik az nagyon keveset ismer és mindig oda fogja húzni az esze ahová a teste diktálja. Pedig ez bizony másodlagos. Fontosabb hogy a lelkünk egyensúlyban legyen. Sajnos a rossz érzés, rossz gondolat legyőzi bennünk ezeket az érzéseket és ettöl lehet összeomolni teljesen. A lelki teher nagyon nehéz és beteggé tesz.

Ki még nem élte át a lelki érzéseket sajnos nemtudja mit veszít az életből. Ki egyszer átélte az mindig keresni fogja azt az embert kivel mindezt újra és újra átélheti. Mert egy lelki társ az élet legszebb ajándéka. Őrá mindig emlékszik az ember. De hogy kivel hányszor bújtál ágyba pontosan nem tudod. Monoton egyhangú!

Minden válaszolomnak kívánom hogy élje át a lelki boldogságot. Ne butuljon már el ennyire a világ.

JP/35

2010. jan. 17. 02:30
 7/8 A kérdező kommentje:

És itt van még egy gondolat!

Azért hogy a tesi vágyait az ember kielégitse nem biztos hogy süksége van egy másik társra ,perse szép dolog ha tárunkal megtudjuk ösztani a testigyönyört de nem feltétlnül fontos hozzá.

De ha valakiben egy igazi lelki társra lelsz az mindennél szebb és fontosabb. Ahhoz mindenképp kell egy másik ember.

JP/35

2010. jan. 17. 02:49
 8/8 anonim ***** válasza:

ott hibáztál hogy mindent megtettél, ezt egy nő kedvéért sem szabad, mert ez olyan mint amikor gazdag az ember...nem értékel semmit, csak ha csalódik....

Sosem szabad egyenes választ adni a nőknek, izgalomban kell tartani őket, csalódniuk kell bennünk, egy jófiú mindent megtesz a nőnek így a nőnek nincs mit megbánni vele...


jakomo 25f

2010. jan. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!