Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tudom kiverni a...

Miért nem tudom kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban (évfolyamtársam) aki tavaly nyár elején megtetszett nekem, és azóta folyton rá gondolok, pedig tudom, hogy van egy másik fiú aki az osztálytársa és nagyon jóban vannak.
2015. márc. 29. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért nem tudod kiverni a fejedből, mert nem a fejedben van, hanem a szívedben.


Egy kibaxott Coelho lettem.

2015. márc. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hmmm ilyen helyzetben még senki nemvolt olyan egyedi kérdés ez, de most komolyan ilyen tucatkérdésekkel minek jöttök, úgyis csak trollok fognak válaszolni, ez a 2. leggyakoribb kérdésfajta a "valaki ismerkedni" kategória után.
2015. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nyodtan verd ki és aztán moss kezet
2015. márc. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*nyugodtan
2015. márc. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én olyan válaszra is számítottam, hogy ha nem tudom kiverni a fejemből verjem ki a farkamból.
2015. márc. 29. 23:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Tavaly nyár óta miért nem léptél? Azzal az osztálytársával meg csak nagyon jóban vannak. És? Nem jár vele, csak jóban vannak. Ez miért akadály? Addig lépj, még lehet.
2015. márc. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!