Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány, akibe szerelmes...

Van egy lány, akibe szerelmes vagyok, pedig soha nem láttam csak képen, az anyukáját viszont ismerem személyesen. Beszéltem a lánnyal, de kiderült, hogy van barátja, de nem tudom kiverni a fejemből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az anyukája tanárom volt, hozzá is vonzódom, de az nem volt szerelem. Mindig nagyon kedves volt és vidám, ez nagyon tetszett benne. Nemrég kiderült hogy van egy lánya, akibe egyből beleszerettem mikor megláttam a képet róla. Mit tegyek?

2014. szept. 29. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak képen láttad az nem szerelem, csak tetszés.
2014. szept. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, minden barátom ugyanezt mondta, de én tudom, hogy ez szerelem, mert csak rá tudok gondolni. Egész héten nem tudtam enni, aludni és ment a hasam is.
2014. szept. 29. 10:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok tanulni, mert rád gondolok, nem tudok enni, mert rád gondolok, nem tudok aludni, mert nagyon éhes vagyok! :D
2014. szept. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tényleg így van :D
2014. szept. 29. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!