Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Nem tudom...

Mit csináljak? Nem tudom kiverni a fejemből.

Figyelt kérdés
Suerintetek mit csináljak. Tetszik egy fiú akivel mostanàban elèg messze kerültünk egymástól de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Màr majdnem fèl éve szenvedek valahányszor sikerül kizárnom a fejemből mindig álmodok vele vagy valahogy előjön a téma. Mit csinàljak?! (és nem, nem megyek el a pszichológushoz)

2013. nov. 14. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Állj fejre és szard össze magad.
2013. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok fejre állni.
2013. nov. 14. 19:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Te is tetszel a fiúnak? Nem próbáltál vele beszélni az érzéseidről? És miért távolodtatok el egymástól?
2013. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 FlipSL ***** válasza:

ne törődj azokkal a trógerekkel akik ilyn marhaságokat írnak neked.

-----------

Hát ha tudtok találkozni mond meg neki hogy érzel iránta valamit..de ha nem akkor reménytelen :( Max annyit hogy mást keresel (nem lessz nehéz hidd el ;)) és könnyen elfogod felejteni..

2013. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Folyamatosan ebben szenvedek én is

Nekem az idő segít néha de általában sosem tudom kiheverni.

Lassan próbáld meg elfelejteni vagy vedd fel vele a kapcsolatot valahogy.

2013. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Miért nem próbálsz meg közelebb kerülni hozzá?! És mi van ha hasonlóan érez? Sosem tudhatod. Ha ilyen a helyzet, nem veszíthetsz azzal, ha közeledni próbálsz hozzá, ellenben nyerhetsz vele, ha kiderül, hogy kölcsönösek az érzései. És ne próbáld kívülről megítélni, mert sosem tudhatod, mit érez, amíg meg nem mondja.


Sok sikert!

2013. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"nem veszíthetsz azzal"


De, a reményt.

2013. nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de az magában csak hiú ábránd. Így végső soron a semmiben reménykedni ostobaság. Jobb túl lenni azon, amin túl kell esni és kész.
2013. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!