Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őt soha nem fogom tudni kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés

Egy férfit megismertem 4 évvel ezelőtt. Beleszerettem. Teljesen. Tetőtől talpig, de soha még csak egy csók sem csattant el. Inkább barátok lettünk. Azóta is ha összefutunk beszélgetünk kicsit.

Azóta volt egy 1,5 éves kapcsolatom, ami csúnya véget ért. Most fél éve együtt vagyok egy sráccal. Érzem, hogy szeretem, tényleg. De azt akit 4 éve ismertem meg, még mindig nem tudtam teljesen kiverni a fejemből. Ha nem is minden nap, de elég sokszor eszembe jut. Miért?


23/L


2013. aug. 25. 20:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Csak akkor fogod tudni, ha találsz valaki mást, akit legalább ennyire tudsz szeretni.
2013. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a plátói be nem teljesedett szerelmek már csak ilyenek. Örök vágyakozás.
2013. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem vagy te bódóg amint elnézem.


Mi van a 4 évvel ezelőtti fazonnal?

2013. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy megmaradt egy féle baráti kapcsolat. Ha találkozunk valahol akár 1 órát is tudunk beszélgetni. Mint régen.
2013. aug. 25. 20:39
 5/19 anonim ***** válasza:
A pasi próbálkozott mostanság nálad?
2013. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam is volt ilyen hasonló.Évekkel később rájöttem, hogy egyikbe sem voltam szerelmes!
2013. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Milyen pasi? Akit 4 éve ismertem meg és azóta sem tudom kiverni a fejemből? Nem. Mivel ő soha nem volt szerelmes belém.
2013. aug. 25. 20:42
 8/19 anonim ***** válasza:
7 ezt a fazon mondta, bele a képedbe?
2013. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Magyarul nem kellettél neki. Akkor meg min gondolkozol?
2013. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mikor rájött, hogy én mit érzek ezt mondta: " Nagyon sajnálom, de én nem tudom ezt a fajta érzelmet viszonozni. Nagyon kedvellek, aranyos, édes lány vagy és remélem nagyon sokáig fogujuk a kapcsolatot tartani, de szerelmes nem vagyok"
2013. aug. 25. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!