Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik Palvin Barbara!...

Nagyon tetszik Palvin Barbara! Mit tegyek? Nem tudom kiverni a fejemből! Lassan már fél éve tart.

Figyelt kérdés
Igaz, hogy csak gazdag pasikkal jár? Hogyan volna esélyem elhívni egy randevúra? Persze csak jobban megismerni, semmi egyebet nem szeretnék! Jobb ha elfelejtem, vagy egy próbát megér? Nem elsősorban a szépsége fogott meg, inkább a személyisége.

2014. máj. 10. 11:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
verd ki máshonnan akkor... sanszod nincs, hogy megkapd.. szóval ajánlanám a posztereket..
2014. máj. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A személyisége... áruld már el nekem, mégis, hol beszélgettél vele??
2014. máj. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem találkoztam még vele egyszer sem, csak láttam néhány videót róla és ott aranyosnak tűnt. Elég jó emberismerő vagyok!
2014. máj. 10. 11:27
 4/15 anonim ***** válasza:
Tavaly a Balaton soundon sétálgatott. :D Hajrá hátha idén is ott lesz.
2014. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Melyik csaj NEM jár gazdag pasikkal???

Esélytelen vagy, jobb ha elfelejted.

2014. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A lányoknál is van ilyen, hogy egy -egy ismertebb férfiba beleszeretnek, de ez ugy tudom fiatal tinédzser korban fordul elő. Szépen felejtsd el, és nézz körül a környezetedben ott is lehetnek szép lányok, akik kedvesek. Nekem olyan zaklatásosnak tünne, ha egyoldaluan valaki ismerkedni akarna, a másik meg nagy valószinüség szerint nem.
2014. máj. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Elég sok csaj nem jár gazdag pasikkal, és én sem vagyok végtelenül szegény. Csak mert nektek nem jött be felesleges mások kedvét is elvenni, nem hiszem hogy jelen esetben sikerül! :)
2014. máj. 10. 11:34
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát pedig szerintem tucatszámra vannak nála szebb lányok a környezetünkben...

Szerintem az arca is csak középkategóriás, egyébként meg tök lapos.

2014. máj. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7- főleg azért nehéz összejönni ismertebb személyekkel, mert nem tudsz a közvetlen környezetébe kerülni. Tehát térben nem tudtok találkozni, igy meg eléggé plátói marad a kapcsolat. Meg a másik, hogy kinek milyen a természete, azt egy riportból nem lehet lemérni, én mindig csak akkor ismertem ki valakit igazán amikor együttéltünk, még az együttjárás se volt igazán elég ahhoz hogy kiderüljön valójában milyen is valójában valaki.
2014. máj. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Picikét félre értettétek a kérdést!!!

Nem arról van szó, hogy itt szenvedek egymagamba, mert képtelen vagyok élni nélküle. Meg hogy ő a világ legszebb nője! Egyiket sem állítottam! Pontosan tudom hogy nem ismerem. Mindössze találkozni szeretnék vele, ennyire egyszerű a dolog. Direkt kihangsúlyoztam hogy inkább a személyisége mint a szépsége vonz. A kérdés mindössze azt akarja szolgálni, hogy milyen esélyekkel valósíthatom meg, vagy milyen módszerrel. Nem kell túlképzelni az egészet! Pupákok!

2014. máj. 10. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!