Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik Palvin Barbara!...

Nagyon tetszik Palvin Barbara! Mit tegyek? Nem tudom kiverni a fejemből! Lassan már fél éve tart.

Figyelt kérdés
Igaz, hogy csak gazdag pasikkal jár? Hogyan volna esélyem elhívni egy randevúra? Persze csak jobban megismerni, semmi egyebet nem szeretnék! Jobb ha elfelejtem, vagy egy próbát megér? Nem elsősorban a szépsége fogott meg, inkább a személyisége.

2014. máj. 10. 11:25
1 2
 11/15 anonim válasza:
49%
Épp az a zsidó csaj tetszik? Annyi szép magyar lány van.
2014. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Éppen ő tetszik, kétlem hogy zsidó lenne. Nem kéne idegeneket degradálnod kedves barátom!
2014. máj. 11. 17:12
 13/15 anonim ***** válasza:
El se hiszem,h ehhez szólok hozzá,de annyi használhatatlan választ kaptál,hogy muszáj írnom valami használhatót :D Szóval úgy tudom volt valami zenész pasija,vagy mi,szőke volt,ilyen gyerekképű,meg mintha kavart volna Bieberrel is...szóval szerintem ha esetleg térben sikerülne is a találka nagy előny lenne,ha ilyen menő csávó lennél,esetleg zenész,vagy valami,amiben kiemelkedsz a tömegből,érted.Ha Te híres lennél mi lenne az,ami megfog egy lányban a sok rajongó közül?Ő csak azt látja,h nagyon sok pasinak bejön,de ha csak egy vagy a tömegből nem fog észrevenni.Másrészt,ha elfogadsz egy jó tanácsot,nem idealizálsz olyasvalakit,akit még csak nem is láttál élőben ;) szerintem majd elmúlik ez Nálad,csak keress egy lányt,akit könnyebb elérni,illetve,aki nem fog lelépni mellőled,amint egy híresebb rákacsint.Gondolj bele,milyen lenne már,állandóan háttérben élni.Úgy tudom volt is pasija,egy nemceleb,egészen addig,amíg Barbi híres nem lett...
2014. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Bár minden pasi beleszeretne rajtam kívül, így nem meg ott maradnának a jó nők! :)
2014. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 vmarcell29 válasza:
hát verd ki
2015. júl. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!