Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lenne kedve megpróbálni...

Lenne kedve megpróbálni ismerkedni azoknak, akiknek ez valamiért nem szokott sikerülni? (barátság)

Figyelt kérdés

Próbálok nem pesszimistán hozzáállni, egy kérdést megér.


Nem tökéletes embert keresek, hanem egy embert, jóval és rosszal együtt. A személyes problémákkal sincs gond, megjátszásra semmi szükség, toleráns vagyok, csak nehezen kötődöm.


Szerintem viszonylag gyorsan kiderül, hogy van-e értelme próbálkozni. Bárkire kíváncsi vagyok, aki valamiért számkivetettnek érzi magát.


Lány vagyok, 25-35 között lenne a legjobb, de rugalmas. Bp.


Nem csak velem lehet, ha lesznek kommentek, írjatok egymásnak is bátran, ez a kérdés mindenkinek van.


2015. márc. 7. 23:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Leginkább lányt keresnék, de nem is keresek, csak hátha pont itt futok valakivel össze, akivel passzolunk. Rengeteg barátkozási kísérletem fulladt kudarcba, mert mások voltunk nagyon.
2015. márc. 7. 23:24
 2/7 anonim válasza:

szamomra ez egy kicsit erthetetlen, hiszen egy baratkozas mar alapbol valamilyen kozos pontbol indul: egy olyan szorakozohelyen valo talalkozas, amit mindketten szeretek, kozos ismerosok, kozos zenei iranyzat, vagy muveszeti erdeklodes, stb... vagy csak nekem olyan termeszetes mindig egy baratsag kialakitasa ?

irj egy privit, hogy mi nem sikerult / sikerul eddig neked ebben, kivancsi vagyok ra, hogy alakult ez igy.

2015. márc. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ide is kiírhatom.


Nincs identitásom. Minden érdekel, de bármit el tudok engedni. Nincs hobbim, nem függ az állapotom semmiféle külső dologtól. Szórakozóhelyre nem járok, nincs rá okom, idegrendszerem, kedvem. A csend is megfelel. Ha épp nem, akkor ezer dologból választhatok. Leginkább utána nézek valaminek, ami érdekel, ez lefoglal pár napig.


Nem társaságot keresnék, csak hátha van valaki, aki hasonló, mint én. A többiekkel esélytelen.


Semmilyen értelemben nem élek normális életet és ez nem valamiféle lázadás.

2015. márc. 7. 23:48
 4/7 anonim válasza:

annyi fele normalis van, hogy a nemnormalis is normalis egyebkent, akarmilyen kuloncnek is erzed magad.

amugy ha semmilyen erdeklodesed nincs, es mindent elengedsz, illetve semmi nem erdekel, akkor hogyan akarsz baratokat szerezni, de leginkabb: minek?

2015. márc. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pl. ha valakinek nem három hobbija van, hanem szeret mindenfélét csinálni, az ilyen szempontból megfelelő lenne szerintem.


Nem vagyok kiemelkedően különleges. Sőt, nem vagyok az.


Amin el szokott bukni a dolog a kötődési problémámon kívül, hogy másra vagyok érzékeny, mint az átlag, ez egyszerűen nem stimmel.

2015. márc. 8. 00:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az ismerkedés szokott siekrülni, csak a kapcsolattartás nem, valahogy valami mindig érdekesebb lesz nálam. A fejem fogom, mikor elkezdem végiggondolni, hány lány barátom verte át így a fejem, te jó ég. Órákat itt pötyöghetnék és telesírhatnám a gyk-t, úgyhogy el se kezdem :D Na meg annyit már nem is ér az egész. Ha 23-25 év közöttieket keresel, mert te abba esel bele, akkor egy korosztály vagyunk. Te mit gondolsz, hol rontod el?
2015. márc. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ott, hogy nem tudok távolságot tartani. Nem megy az, hogy valakit lassan ismerek meg, mindenkivel azonnal beleugrunk a mélybe (miattam), de ilyenkor még csak intellektuális alap van (ha van), érzelmi nincs. Aztán nyilván emiatt a másik azt hiszi, hogy kötődöm, meg legjobb barátnők vagyunk (miért ne tenné), nekem meg nem megy a folyamatos kapcsolattartás a kezdeti szakaszban. Ezt hiába közlöm előre, hogy így lesz. Talán később se menne, nem nagyon jutottam el odáig. Megbántani meg senkit nem szeretnék. A pasik jobban tolerálják, de az meg nem működik, többet akarnak, nem éri meg próbálkozni.


Nekem nyugodtan lehet panaszkodni, arra jó vagyok. :) Akkor is, ha nem barátkozunk amúgy. Úgy is lehet beszélgetni, hogy néhány témát érintünk csak, ha nincs más közös, akkor meg elköszönünk egymástól.

2015. márc. 8. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!