Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudnánk tenni?

Mit tudnánk tenni?

Figyelt kérdés
Virággal óvodában legjobb barátnők voltunk. Aztán vagy 4-5 évig egyáltalán nem találkoztunk. Egyáltalán nem volt régen népszerű. Mármint 11-en voltak lányok. 10es asztalok voltak a menzán. És mindig egyedül ült. Aztán egy suliba kerültünk. És neki még mindig én vagyok a legjobb barátnője. Most hetedikes, és még mindig nyíg (tudjátok azon a 'cuki vagyok'módon), ha pedig cukiskodás (amit az óvodások szoktak csinálni) nélkül szólal meg, akkor vagy a tanárokat, diákokat vagy a sulit szidja. Ha valakivel beszélek (mármint olyannal akit nem bír - és sok olyan van) egyből számon kér, mindenhova követ, és ezt elvárja fordítottan is. 5.-ben még úgy álltam hozzá, hogy régen nagyon jóban voltunk, most is jóba leszünk. Aztán kikészített. Még mindig ilyen... De jött 6. közepén egy lány. Andi. Vele tényleg összebarátkoztam. Azóta Virág nem lóg anniyra a nyakamon, de elkezdte másolni Andit. És ő ettől kezd kikészülni. Mondtam neki, hogy Virág mindig mindenkit másol. Amikor először érezte, hogy távolodunk egymástól, akkor eljátszotta a könyvmolyt, mert én az vagyok. És folyton a Twilight-ról beszélt folyton, hiába mondtam neki, hogy szerintem a Twilight olyan film amit elég egyszer megnézni, még néha akkor is bealszol közben. Aztán most jött Andi, aki nagy animefan, és elkezdte őt másolni. Látott három részt a Lovely Complexből, meg kettőt a Vampire Knightból, és most őt "beszippantotta az animék világa". Fogalmam sincs mit tudnék tenni, és én nem akarom megvívni Andi harcát, de szeretnék neki tanácsot adni, mert engem mardos a lelkiismeretem, mert szerintem miattam copyzza Andit Virág. Ha egyszerűen nem foglalkozol vele, akkor továbbra is megy utánad, ha elküldöd, hogy nézze meg a dögös istent, akkor két per és visszajön. Nem rázhatod le, az apró jelekből sem veszi az adást. Nem mondhatjuk a szemébe, hogy ez a problémánk, mert akkor berágna, és híresztelne minden sz*rt, sőt! Ő nagyon sokáig elmenne. Volt egy lány, aki nem akart mellé ülni, és azóta is felemlegeti neki. Nem írtam be a szülinapját a naptárba amire kijelentette, hogy "cúna vad" (azaz csúnya vagy). De még mesélhetnék. A neveket természetesen megváltoztattam a sztoriban... Én kivártam amikor copyzott. De Andi nem türelmes.

2015. márc. 6. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem letezik, hogy te 7. osztalyos vagy, az az, 13 eves korul!
2015. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2015. márc. 6. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem létezik,ennyire nem lehet gyerekes valaki 7.-esen...durva esetek meg kivételek mindig vannak.Amúgy ez a copyzás mi ez,te?...jézus
2015. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem használok ilyen féle szavakat, csak néhényan azt, hogy "koppintja" nem ismerték, ezért gondoltam, hogy ezt írom. :D

Csinált több dolgot is. Nagyon előítéletes. Egyszer kijelentette, hogy engem elkényeztetnek, mert nekem van telefonom. (akkor neki nem volt). Máskor meg kijelentette, hogy rosszul eszem a banánt, és szerencsétlen vagyok. Szerinte rossz az immunrendszerem, nem bírja felfogni, hogy érzékeny a gyomrom, és gyomorsavtúltengésem van.

2015. márc. 6. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!