Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fáj, hogy nem lehet az enyém:\...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj, hogy nem lehet az enyém:\ pedig volt rá esélyem, hogyan tudnék túlépni, esetleg újra megpróbálni?!

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet a következő.

Van egy lány osztálytársam aki nekem nagyon bejön. Kisebb lépésekkel közelítettem felé, majd egyszer csak annyit vettem észre, hogy mellettem ül. Beszélgettem vele, annyira belemerültünk, hogy telefonszámcsere is megvolt és felvettem egy közösségi portálon is.

Nagyon jól elvoltunk minden nap szinte órákat beszéltünk..

Majd úgy november környékén elmondtam neki, hogy én nem csak szimpla barátságot szeretnék.. Szomorú fejjel rávágta, hogy neki van most párkapcsolata.. Rosszul esett de elfogadtam. Majd egy napon kaptam tőle egy sms-est.

"Emlékszel, amikor elmondtad hogy tetszek neked? Teljes mértékben én is így érzek irántad, Szeretlek"

Egyből felhívtam telefonon, hogy ez most valami vicc, vagy tényleg komolyan gondolta és mondta, hogy teljesen komolyan mondta. (Megvolt még a barátja)

Másnap a suliban, elégé "összemelegedtünk" majd óra előtt elmentünk egy külön terembe, ahol csak ketten voltunk.

Ölelgettük egymást, és hát lett volna rá esélyem hogy megtegyem (már mint hogy lesmároljam) de nem tettem.. (Lelkiismeret furdalásom volt, hogy van barátja..)

Majd rá egy hétre elmondta, hogy ő már nem akar semmit mert nem léptem felé.. Hozzá tette, hogy inkább barátok maradjunk, mert így nem veszít el..

Próbáltam azóta is lépni, de rám szól hogy "csak barátok"

és nagyon rosszul esik..

Hogyan tegyem túl magam rajta? Esetleg várjak még is utána lépjek?

17f



2013. márc. 2. 21:29
 1/2 cico256 ***** válasza:

A csajok nem szeretik a tutyimutyi pasikat. Mielőtt neked még eszedbe se jut, ő már arra gondol, hogy mikor teszed meg. Majd kivárja és ha valamit rosszul csinálsz már meg is változtathatja a véleményét mert ő csak kétértelmű utasításokat tett. (a nagy többség) Eztán légy határozott nap elején 2 kör futás, zuhany belőtt séró aztán elhatározás én most ezt fogom elérni. A magabiztos fellépés félsiker 1 csajnál is és bárhol. Legyen önbizalmad, de tudd hol a határ. Mond meg neki nem hagyod, hogy kínozzon minden nap. Szereted és nem fog ez már változni. Vagy szenvedj....

21/f

2013. márc. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is 21/f vagyok de egyáltalán nem értek egyet az előző 21/f-fel. Nem úgy csinálsz valamit, ahogy ő akarta volna, és akkor már nem is érdekled? Akkor a lány nem is akart téged igazán. Ne sajnáld, hogy nem vagy együtt ilyennel.
2013. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!