Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bele lehet szeretni valakibe...

Bele lehet szeretni valakibe neten keresztül?

Figyelt kérdés

Ha már első látásra is hihetetlenül tetszik, amikor meg elkezdetek beszélgetni, ez csak fokozódik.

Bele lehet 2 év alatt teljesen szeretni valakibe annyira, hogy nem is tudsz mással járni, hiába próbálod meg, mert neked ő kell.


Ez történt egy sráccal irányomba, aki nekem is nagyon tetszik. Teljesen beleélte magát a dologba. Mondta, már beszélni sem nagyon mer velem, mert utána csak rosszabb. Meg hogy majd ha találkozunk meg ilyenek. Sajna túl nagy a táv, nincs pénz.

Arra a kérdésre, hogy mi lesz, ha nem találkozunk, az volt a reakció "Ebbe bele se gondoltam. Találkoznunk kell"


Ha olyan srácról van szó, aki előtte nem nagyon vette komolyan a csajokat, és teljesen más típusú barátnői voltak.


(21N, 26F)


2015. febr. 22. 11:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Igen, lehetséges.
2015. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
NEM! Ezt maximum vonzalomnak hívják, de nem szerelemnek. Miért nem lehet ezt megérteni?
2015. febr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
61%
Nem hinném. Csak abba tudsz beleszeretni, akit ismersz már valamennyire személyesen. Ez csak amolyan plátói vonzalom. Azért plátói, mert csak beleképzelsz dolgokat, mivel nem ismered, az agyad kiegészíti/felruházza számára vonzó tulajdonságokkal a másik embert. Én is jártam már így. De sajnos mi nem találkoztunk végül.
2015. febr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Én 3 évig beszélgettem napi szinten az exemmel, együtt játszottunk, napi 6-8 órán át cseteltünk. Mire végre beadtam a derekamat és elmentem vele egy találkozóra, már fülig szerelmes volt ő is. 2,5 évig voltunk együtt.
2015. febr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Neten könnyű, mert nagyon sokáig nem szembesülsz a rossz tulajdonságaival. Persze nem belé leszel szerelmes, hanem a fejedben kialakított személybe.
2015. febr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Ki a szerencsés?:) Itt ismerted meg? Mert az szuper.Amugy lehetséges! Gratula!
2015. febr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem itt, egy másik oldalon. De nem vagyunk szerencsések sajna, mert túl messze van, és nem tudunk találkozni.
2015. febr. 22. 12:07
 8/12 anonim ***** válasza:
én is szeretem már bele valakibe neten keresztül de mi szerencsére utána találkoztunk is :)
2015. febr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ahogy mások is írták, amíg nem ismersz valakit személyesen, addig idealizálod. Mellesleg ez a személyes ismerkedések elején is így van, de neten fokozottan igaz.

A legritkább esetben lesz belőle valós kapcsolat, mert két év alatt már olyan szinten lehet idealizálni valakit, aki elérhetetlen, hogy szinte garantált a csalódás.

2015. febr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindketten felnőttek vagytok,hogy lehet akkora gond a távolság?Egy másik földrészen él?

Ha mindketten Magyarországon éltek akkor nincs az a távolság amit a kíváncsiság,az érdeklődés vagy akár a szerelem ne győzhetne le.A távolságot inkább csak kifogásnak használjátok.

2015. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!