Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neten keresztül bele lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten keresztül bele lehet szeretni valakibe?

Figyelt kérdés

Már vagy 2 hónapja mindennap beszélgetek neten egy fiúval, több órákat is. Mindig nagyon várom már, hogy végre írjon nekem. Nagyon szeretünk egymással beszélgetni, ha nem írunk pár óráig, rögtön hiányzik már. Mindenféléről tudunk órákig beszélni, találkozni is szeretnénk nemsokára.

Most jön a "bökkenő": amikor elkezdtünk beszélni, akkor még nem volt barátnője, meg mi is csak "sima" ismerkedésként kezdtük. Ezután pár héttel újra összejöttek a volt barátnőjével, akitől van egy gyereke is. Mi úgy voltunk, hogy barátkozunk tovább, persze mondtam, hogy hagyjuk abba a beszélgetést, de igazából egyikünk sem akarta ezt. Tudom, hogy neten keresztül nem lehet beleszeretni senkibe sem, de ha élőben találkozom ezzel a fiúval, nem hinném, hogy barátság elég lenne tőle. Elmondása szerint a barátnőjével sokat veszekednek, szinte már csak a gyerek miatt vannak együtt, meg azért csak pár éves kapcsolat. Én nem akarom, hogy miattam menjenek szét, de ezt a fiút sem tudom elfelejteni. Ilyen helyzetben mit csináljunk? Találkozzunk, és lesz, ami lesz?


2013. szept. 3. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet :)
2013. szept. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Simán bele lehet.

Mi így jöttünk össze a párommal.

2013. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen bele lehet.

De én nem találkoznék egy olyan pasival,aki kapcsolatban van.Függetlenül attól,hogy milyen a kapcsolata.

2013. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos.
2013. szept. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lamakid333 ***** válasza:
Én is az interneten ismertem meg a feleségemet, de ettől függetlenül a te helyedben első blikkre inkább azt kellene megtudni hogy kettejük közül akarja-e menteni valaki a kapcsolatot. Ha a válasz nem, akkor szerintem nyugodtan lehet kezdeményezned, mert nincs mit elrontanod, ha a válasz igen, akkor inkább lépj ki az életéből, mert a gyerek szenvedheti meg a végén, azt pedig nem ajánlom, mert akkor már nem csak az ő kapcsolatuk fog nyomasztani, hanem az is hogy a gyerekének miattatok lett rosszabb!!!
2013. szept. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is jártam már így, csak mi aztán soha nem találkoztunk :((
2013. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is az interneten jöttem össze a párommal, egy fél ország választott el minket, de megoldottunk ezt a problémát és már lassan 6 éve vagyunk együtt.
2013. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, bele lehet. Pedig én sem hittem ebben, egészen három héttel ezelőttig...
2013. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!