Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belelehet szeretni egy csajba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belelehet szeretni egy csajba telón, és face-en keresztűl?

Figyelt kérdés
Van egy lány, már a 9. hónapja beszélgetek, telon és facen minden egyes nap, és nem tudom mit érzek iránta..:/ Még nem taliztam vele mert nagyon messze lakik..

2012. okt. 13. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy álomvilágban élsz vele, aminek semmi, vagy legalábbis nem sok köze van a valósághoz. Egy álomvilágban bárkibe bele lehet szeretni.
2012. okt. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze,hogy beleszerethetsz... én úgy szerettem bele egy fiúba,hogy csak msn-en beszélgettünk és összesen 1 képet láttam róla akkor még. De nem is a kinézetébe szerettem bele hanem a kedvessége aranyosságába...(eléggé hülyén hangzik de ez így van.:S)Majd a megismerkedésünk után rá olyan félévre találkoztunk teljesen beleestem... és már több mint 2 éve szeretem titokba...:S 17/l
2012. okt. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor szerethetsz bele igazán, ha már személyesen is találkoztatok. Ha nem, úgy is lehet szimpatikus, de azt még nem nevezném szerelemnek. Gondolj bele, csomó minden van, amit nem tudsz róla. Lehet, hogy ha találkoznátok személyesen, már nem is tetszene annyira. Nem a külseje miatt gondolom, de lehetnek pl. idegesítő szokásai, amiktől te a falra mászol (rágja a körmét, ropogtatja az ujjait, személyes találkozásnál megnémul és meg se mer szólalni, stb.).

Nagyon megérne egy személyes találkozást, igazán csak akkor fog kiderülni, hogy mit is érzel/érzel-e egyáltalán valamit.

2012. okt. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beleszerethetsz a stílusa miatt, de, kitudja mi lesz élőben...
2012. okt. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!