Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom egy éven keresztül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom egy éven keresztül hazudott nekem, hogy nem cigizik. Közen néha elszív cigit, nem minden nap, alkalmanként. Ti mennyire bocsátotok me egy ilyen hazugságot?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 07:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
Ha 1 éven keresztül nem vetted észre rajta hogy cigizik akkor nem tök mindegy ? Én nem haragudnék rá emiatt.
2012. szept. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%

Első kérdésem az volna, hogy mégis hogy nem vetted észre??? Egyébkét én nem maradnék vele, nem szeretném magam egy hazug emberhez kötni, de olyan sem kellene, aki 10 év múlva SAJÁT HIBÁJA MIATT rákos lesz.

Egyébként hány évesek vagytok?

2012. szept. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
barátom 25 én 23
2012. szept. 27. 07:38
 4/20 A kérdező kommentje:
Ha vele voltam sose cigizett, szóval mielőtt jött hozzám, ha el is szívott cigit, szerintem lezuhanyzott és fogat mosott.
2012. szept. 27. 07:39
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
Szörnyű, micsoda gondok. :D
2012. szept. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én nem bocsájtanám meg, mert nálam a párkapcsolatban a cigaretta kizáró ok. Szóval hogyha úgy ismerem meg, hogy nem dohányzik és közben kiderül, hogy mégis, akkor átvert és hazugságra épült a kapcsolat. Így meg semmi értelme.
2012. szept. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

10 év múlva rákos lesz hagyjad már... Nagyfater 50 évig cigizett miután leszokott, anyám 20 év után szokott le és még sorolhatnám, nem rákos egyikőjük sem... Nem lesz minden cigis feltétlenül rákos.

Kérdező szerintem bolhából csinálsz elefántot, tinik is ugyan ezt csinálják a szüleik előtt akkor most őket is ki kellene tagadni a családból mert cigiznek ? Segíts neki a leszokásban ha ennyire idegesít és ne itt károgj amiatt hogy cigizik.

2012. szept. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
hazugság mértékegység nincs... hazudik, és magának árt a tettével, akkor téged mért tartana értékesebbnek? ha magát nem szereti valaki, akkor téged sem fog jobban....
2012. szept. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%

Ha Veled nem cigizik, mi a gond?

Ne hárpiáskodj, lehet, hogy ezért hazudozott.

2012. szept. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ez nem hazugság, pont olyan mint amikor te azt mondod, hogy "szépek azok a táskák, de ennyiért nem kéne..." dehogynem.
2012. szept. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!