Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akad köztetek olyan, aki úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akad köztetek olyan, aki úgy szed fogamzásgátlót, hogy közben nincs párja és egyáltalán nem vagy csak alkalmanként szexel?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, főleg hogy fogamzásgátlót nem csak fogamzásgátlási céllal, de bizonyos nőgyógyászati betegségek illetve problémák tüneteinek enyhítésére is fel szoktak írni.
2011. szept. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, nekem is ezért kell szednem. Kiváncsi voltam, hányan vannak még így ezzel:)
2011. szept. 20. 15:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem nincs párom, de optimista vagyok. Azért szedem, mert bármikor megismerhetek valakit. :)

20/L

2011. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én szedtem, van is párom egy évig nem szexeltünk, mert elkaptam valamit amiből nem tudtak kigyógyítani, egy év felesleges szedés után abbahagytam.
2011. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fogamzásgátlót nagyon erős hasfájásra is szoktak írni, nem feltétlen a szex miatt :)
2011. szept. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én pontosan úgy szedem!:D De miért kérded?
2011. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem inkább az érdekelne, hogy aki fogamzásgátlót szed akármilyen okból, de nincs párja, az komolyan le mer feküdni valakivel alkalmilag gumi nélkül? O.o

20L

2011. szept. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem szabálytalan menzesz illetve nagyon erős görcsök miatt kell szednem, és most nincs senkim. Kivácsi voltam, hányan vannak még így ezzel.
2011. szept. 22. 17:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Én alkalmilag lefeksek gumi nélkül.Miért baj ez?Aids kizárva!
2011. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!