Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom egy éven keresztül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom egy éven keresztül hazudott nekem, hogy nem cigizik. Közen néha elszív cigit, nem minden nap, alkalmanként. Ti mennyire bocsátotok me egy ilyen hazugságot?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 07:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

az én barátnőmnek nincs átlagon felüli szaglása, de akkor is kiszúrta a cigit, ha előtte nap szívtam el. Pedig mostam fogat többször is.

Mi is sokat veszekedtünk e miatt.

Aztán leszoktam. :)

De most is úgy gondolom, hogy ez mindenkinek a magánügye. És utólag visszagondolva, ezen baromság volt veszekedni.

Soha nagyobb gondotok ne legyen az életben. :)

2012. szept. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát... nézhetjük úgyis, hogy hazudott, az nem szép.

De nézhetjük pozitívan is, legalább nem az derült ki, hogy 1 évig másokat is megdugott, nem? :)

2012. szept. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%
utolsó, kegyetlenül odatetted az igazságot. :)
2012. szept. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Zoli0325 ***** válasza:
A 13-as válaszoló megadta a kérdésedre a szín tiszta igazságot úgyhogy szerintem örülj hogy ö bocsájtja meg neked a te rinyádat!
2012. szept. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Miután elolvastam a 10-es választ,a kistáskás storyt,nagyon magamra ismertem.:)

Szóval a lényeg:Nem akadnék ki annyira.Nyilván nem szakítanék emiatt vele.

Elnézném neki.

Sőt,ha annyira szeretném,akkor nem lennék házi sárkány vele szemben.Nem kellene titkolnia a dohányzást.Megengedném,hogy mellettem (na nem közvetlen az intimszférámban) is szívhatná.Szerintem ez nem egy akkora probléma amit nem lehetne áthidalni.

Kompromisszumokat kellene kötnötök,hogy hol dohányozzon.

2012. szept. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ekkora baromságot...Cigi kizáró ok....Ha a nagy Ő cigizni fog, elhajtod? Ugyan már:DD


Az hogy valakidohányzik, az nem feltétlenül fog tüdőrákban meghalni, ez is f@szság:)


Ha szeret téged, és egyébként jól működik a kapcsolatotok, netán terveztek pár dolgot együtt, őrültség lenne ilyen kis dolog miatt szakítani, de hát te tudod:)

Én megbocsájtanám:)

2012. szept. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én is dohányellenes vagyok, soha egy szálat nem szívnék el, de mégis beleszerettem egy fiúba, aki dohányzik. Együtt vagyunk már több hónapja, és engem megtisztel azzal, hogy a közvetlen közelemben nem gyújt rá, vagy ha mégis, előtte engedélyt kér rá. Én nem sürgetem a leszokásban, ő nem akaratoskodik, hogy márpedig rá akar gyújtani. Kompromisszumok mindkét fél részéről.

Engem inkább az érdekelne, hogy hogy történt ez a "hazugság". Rákérdeztél, hogy dohányzik-e, és azt mondta, hogy nem?

Vagy azt állította magáról, hogy ő is antiszmóker?

Lehet, hogy ő azt érti "dohányzás" alatt, ha valaki rendszeresen, napi adott mennyiséget elszív. S mivel ő csak időnként egy-egy szálat, nem tekinti magát bagósnak...


Mindenesetre én azt mondom neked, hogy hazugság és hazugság között van különbség, de egy közös mindben, az, hogy HAZUGSÁG, vagyis az igazság eltitkolása/elferdítése.

Nem a megbocsátás a kérdés, hanem hogy hogyan tovább. Hogyan tudod kezelni, és hogyan tudsz megbízni benne ezután?

Mi oka volt rá, hogy hazudjon? És hogy derült ki?


Egy szó, mint száz: nem a dohányzáson van a hangsúly, hanem azon, hogy hogyan hazudott. Lehetséges, hogy másban is hazudott neked? Jó lenne tisztázni ezeket a dolgokat. Aztán lehet szó a megbocsátásról.

2012. szept. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

ha néha néha elszív egy szálat, pláne ha nem is érezted rajta egy éven keresztül, akkor nem is "cigizik", tehát nem dohányos. Néha elszív egy cigit, és? Az meg, hogy a cigitő lesz valaki rákos az marhaság. Genetika az egész. Ha benned van a hajlam, akkor steril szobában is leélheted az életedet, akkor is rákos leszel. Az hogy letagadta valóban nem szép, mert a dohányzás nem bűn, tehát felvállalható.

Max annyit tehetsz, hogy ha téged zavar a cigi, akkor megkéred, hogy a jelenlétedben, illetve mielőtt találkoztok ne cigizzen.

2012. szept. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

lehet, h írta már valaki előttem, nem olvastam el, mert semmi türelmem most hozzá

de ezt nem megbocsájtani kell, itt nem ez a kérdés

a kérdés az helyesen: hogy a fenébe lehetünk együtt x ideig úgy, h ennyire közel a nullához a bizalom közöttünk?

2012. szept. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
paros labbal rugnalak ki ha egy ilyen aprosag miatt hisztiznel nekem! Jo hogy ne szamoljon be neked arrol, h mikor fingot aznap!
2012. dec. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!