Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehetnek barátaim? Hogy...

Hogy lehetnek barátaim? Hogy fogadnának el, mért gyűlöl mindenki? Hogy fogadjam el magam? Rettegek az emberektől.16L

Figyelt kérdés

Anya és apa mindig bántott szavakkal , apa volt hogy meg is vert. Mikor kicsi voltam mindig szidtak hogy béna vagyok, csúnya , a barátnőimhez hasonlítottak, hogy ők milyen szépek, okosak, ügyesek. Elkezdtem őket utánozni , ezért az iskolában kiközösítettek , vagy mert a gyengébbet könnyebb bántani. Nem voltam az a tipikus széplány 6.-7. ben mikor ez már számított. Volt hogy hívtak akkor még barátnők a játszótérre vagy a másikhoz , anya előttük mindig elengedett de mikor haza értem leszidott hogy mért akarok menni. Mindig az volt hogy nem csinálhatok semmi mert meg fogok bukni ( akkor elhittem, de emlékszem 3-asnál rosszabb nem voltam semmiből se) tanuljak-tanuljak mindig ez ment, bár kikérdezni nem kérdezték ki, ha nem értettem hülye vagy.

Általánost váltottam 8.ra hát ott sem volt jobb . Akivel jóba lettem lány mindig lehúzott csúnya vagy, béna, dagadt (ő azért jóval nagyobb darab volt nálam, én 154cm vel és 41-2 kilóval már csak nem, bár úgy érzem,éreztem)

Lehet én vagyok ennyire béna ember , de mindenhol csak bántanak .

Hogy lehetnének barátaim? Én is szeretnék bulizni de nem merek, és nincs is kivel.

Hogy tudok barátokat szerezni .

Nem vagyok az a tipikus szép, szép hajú , csinos lány. Aránytalan vagyok csúnya rövid hajjal.

Nincs stílusom, nem tudok öltözködni sem.


Lehet nem értitek hogy mit írok, sajnálom.

Köszönöm a válaszokat.


2015. jan. 31. 19:31
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Sziia:),, engem nem a szüleim hanem az általanosba az osztálytársaim bántottak mindig persze csak szóba de azis épp elég volt, alig vártam már h vége legyen a 8.nak,, még a balagasomra se mentem el,,utáltam h utáltak,aztán vége lett,,, mikor kezdodott a 9.dik elöző nap este elkezdtem sirni ,anyukámnak elmondtam h nemakarok menni mert ittis csak kiközösítenek meg minden nagyon beparáztam,, , évnyiton ugy gondoltam h na nekem végem, mindenki ott volt vagy 900an ha nem tobben nem nem tulzok egy suli két epulettel persze az evnyitot egyutt tartottuk,,,szoval mar az elso heten ossze baratkoztam egy lannyal kb ugy mint az ot evesek ,,egy zene miatt:)) ,, 3napig voltam suliba aztan mehettem pot nyaralasra kulfoldre:) ,,kicsit feltem h egy hetig tavol leszek es meg ot is "elveszitem" ,, de nem igy tortent,mikor vissza mentem kicsit rosz volt mindenkinek megvolt mar a bnoje ,,azt hozzateszem az osztalyunkba 9 lany jar 1 fiu, na mikor visszaertem akkor mar elvolt a regi ismerosevel akivel egy koleszba jartak bar akkor utaltak egymast szoval azzal a lannyal is joba lette meg most is jobe vagyok vele bar az elsovel mar nem mert kibeszelt mindenkit az osztalybol na ennyit a baratsagrol,, aztan jott a nyari gyaxi joba lettem meg egy lannyal aztan szep lassan kezdtem kinyilni,,pedig nagyon visszafogott voltam,,mostmar mindenkivel joba vagyok,, csak ne felj ,,mutasd meg kivagy valojaban ne szineszkedj h jobban birjanak ,, hidd el lehet h meglepodsz,,ne torodj semmivel amugy szinten 16/L
2015. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!