Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más ronda fiú is kevesebbnek...

Más ronda fiú is kevesebbnek érzi magát más emberektől? Ti sem mertek ránézni sem a nektek tetsző lányokra?

Figyelt kérdés
Én olyan pocsékul érzem magam, utálok emberek közé menni, ha ki is megyek folyton csak szorongok, félek, hogy valaki beszól és kicsúfol, kinevet. A szép lányoktól még jobban tartok, rájuk sem merek nézni és furán érzem magam a társaságukban, igyekszem kerülni őket, ha tehetem képes vagyok átmenni az utca másik oldalára csak, hogy ne kelljen közel kerülnöm a nekem tetsző lányhoz, ha mégsem sikerül elkerülnöm meg szinte reszketek, levegőt sem tudok venni és lefelé nézek a földre, szívem jobban ver, talán még el is pirulok.
2014. ápr. 23. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Semmivel sem érzem magam kevesebbnek. Igaz, hogy ronda vagyok, annyira, hogy 27 év alatt még egy randim sem volt, viszont tudom, hogy a belsőm meg értékes, emiatt nem érzem magam kevesebbnek.
2014. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem reszketek attól hogy valaki kinevet,azt pofánvagom.

De utalok emberek közé jarni.

2014. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a legjóképűbb srác, de sosem éreztem magamnak sem rondának, sem kevesebbnek másnál. Legyél biztos magadban és a világ sem fog lenézni.
2014. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező!Pontosan Ugyanezt érzem mint te
2014. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazt érzem mint a kérdező. De nem baj. Mert vasárnap 24:00- kor véget vetek az életemnek.
2014. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is teljesen ugyanezt érzem.. 17/F
2014. ápr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!