Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha van egy igazán nekem...

Ha van egy igazán nekem tetsző lány. Kishitűségemmel elrontom. Mi lehet az oka? Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 28F vagyok. Èletemben 1 igazi jó párkapcsolat volt, az összes többi(6-7) szenvedés.

Sosem voltam "csajozógép" Rendszeresen sportolok, kondizok, futok, boxolok, túrázok..... mások szerint hejes,jó pasi vagyok. Az a gondom, hogy szerintem meg nem. Sosem volt egyéjszakás kalandom világ életemben csak komoly kapcs érdekelt. Mégis mindíg volt valakim. Na persze aki igazán tetszett azzal sosem tudtam összejönni. Mindíg jött valaki más akivel asztán összejöttem...persze nem tartott sokáig. Akik igazán tetszettek a kishitűségem miatt nem jöttek össze. Vagy nem mertem kezdeményezni, vagy magam sem hittem el, hogy érdeklem. Tegnap megismertem egy igazi szuper csajt.(társkeresőn) Olyanok vagyunk mintha ezer éve ismernénk egymást.Okos.szép.Aranyos...nagyon tuti. Telefonon is beszéltünk (2 órát) megbeszéltük, hogy a héten okvetlen talizunk...erre ma ismét beszéltünk és előjött a szokásos hülye kishitúségem... ha az első beszélgetésünk 5-ös, akkor a mai 2-es alá. Elkezdtem neki beszélni a negatívumaimról persze azt is dadogva...össze-vissza. Mint egy igazi hülye. Szegény nem is tudta mire vélni...

Szerintem álmaim nője és nagyon nem akarom alszúrni...kérlek adjatok tanácsot, mit tegyek,hogy ez a probléma pont ne őnála (akit igazán szeretnék) jelentkezzen???

Válaszotokat előre is köszönöm!


2014. márc. 3. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
egyszerűan csak érezd jól magad vele, ne mással foglalkozz. neki vajon minden mondata tökéletes? nem valószínű..
2014. márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hé srác, ha tényleg ő lenne az IGAZI, akkor gondolj arra, hogy ezt már nem cseszheted el! :D hajrá!
2014. márc. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"akkor gondolj arra, hogy ezt már nem cseszheted el!"


neneneneneeeee. ezt kérlek, ne! pont az ilyen tanácsoktól nem tud ellazulni a kérdező. ezzel csak ráerősítesz arra a bizonyos kishitűségre. ne b*sszunk már ki vele, kérem..

2014. márc. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!