Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehetnek barátaim? Hogy...

Hogy lehetnek barátaim? Hogy fogadnának el, mért gyűlöl mindenki? Hogy fogadjam el magam? Rettegek az emberektől.16L

Figyelt kérdés

Anya és apa mindig bántott szavakkal , apa volt hogy meg is vert. Mikor kicsi voltam mindig szidtak hogy béna vagyok, csúnya , a barátnőimhez hasonlítottak, hogy ők milyen szépek, okosak, ügyesek. Elkezdtem őket utánozni , ezért az iskolában kiközösítettek , vagy mert a gyengébbet könnyebb bántani. Nem voltam az a tipikus széplány 6.-7. ben mikor ez már számított. Volt hogy hívtak akkor még barátnők a játszótérre vagy a másikhoz , anya előttük mindig elengedett de mikor haza értem leszidott hogy mért akarok menni. Mindig az volt hogy nem csinálhatok semmi mert meg fogok bukni ( akkor elhittem, de emlékszem 3-asnál rosszabb nem voltam semmiből se) tanuljak-tanuljak mindig ez ment, bár kikérdezni nem kérdezték ki, ha nem értettem hülye vagy.

Általánost váltottam 8.ra hát ott sem volt jobb . Akivel jóba lettem lány mindig lehúzott csúnya vagy, béna, dagadt (ő azért jóval nagyobb darab volt nálam, én 154cm vel és 41-2 kilóval már csak nem, bár úgy érzem,éreztem)

Lehet én vagyok ennyire béna ember , de mindenhol csak bántanak .

Hogy lehetnének barátaim? Én is szeretnék bulizni de nem merek, és nincs is kivel.

Hogy tudok barátokat szerezni .

Nem vagyok az a tipikus szép, szép hajú , csinos lány. Aránytalan vagyok csúnya rövid hajjal.

Nincs stílusom, nem tudok öltözködni sem.


Lehet nem értitek hogy mit írok, sajnálom.

Köszönöm a válaszokat.


2015. jan. 31. 19:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ezért próbálok itt segítséget kérni, mert már nem tudom milyen lehetőségek vannak.
2015. jan. 31. 19:42
 12/21 anonim ***** válasza:
Először a szülőktől, akár távolabbitól is kérdezd meg adnának-e hozzá pénzt, ha úgy nem megy akkor esetleg iskolapszichológus. Vagy keress olyan közösséget, ahol ilyen dolgokat beszélnek ki(bár ez nálunk nem olyan gyakori).
2015. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mármint távolabbi rokontól.
2015. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Talán van ingyenes is, a fizetős sajnos elég drága. Olvashatsz önfejlesztő könyveket, sőt, ha szakemberhez kerülsz, kérdezz tőle ilyeneket, mert sokat tudsz egyedül is haladni, és nem kerül 6-8 e Ft-ba óránként.


El kell menned egyedül, ez már önmagában egy jó próbája annak, hogy le tudod-e győzni a félelmeidet, és képes vagy-e változni, kilépni a megszokott dolgaidból.


Nem azért mondom a szakembert, mert dilisnek tartalak, hanem azért, mert szerintem ahogy önmagad látod, az egy rossz látásmód, egy rossz kép. Sokkal jobb vagy annál, mint aminek gondolod Magad, mind külsőre, mind belsőre. Nem vagy csúnya, csak annak látod Magad. Nem vagy béna, csak nem mersz kipróbálni semmit amiatt, mert ezt hiszed Magadról. Szóval kell egy külső nézőpont, valaki, aki erre rádöbbent. Nagyon fontos! Mert jobb most ráébredni erre, mint 35 évesen, 2 gyerekkel egy piás bántalmazó férj mellett. Sajnos ezzel a látásmóddal csak elnyomó embereket fogsz Magadnak keresni, ezért most még sokkal könnyebb a helyzeted!

2015. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha semmi pénzed, lehetőséged nincs, csinálj online személyiségteszteket, pl. myers-briggs, tölts le önismereti könyveket, olvass a témában. Iskolapszichológus is jó ötlet, nem tudom, van-e.
2015. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nincs a sulinkban. Meg ott nem is akarok segítséget kérni mert dolgozik ott rokon.
2015. jan. 31. 19:52
 17/21 Szergej55 ***** válasza:
Azért az önsajnálat még senki életét nem változtatta meg, még ha meg is értem a helyzeted súlyosságát.
2015. jan. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

próbálj magadhoz hasonlóakkal barátkozni, akik elfogadnak, és segítenek megismertetni magadat önmagaddal. Átlagos, felszínes emberekkel nem érdemes barátkoznod.

Keress olyan társaságokat, ahol a hozzád hasonló érdeklődésű emberek vannak.

2015. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Előző jól mondja. Meg, ha nem tartod magad szépnek akkor próbálj meg változtatni a külsődön. pl. növeszd meg a hajadat, az nem kerül időn kívül semmibe. A fiúk többségének a hosszú hajú lányok tetszenek. Elkezded kapni a bókokat, a fiúk csak úgy nyomulni fognak majd rád. De azért azt se feled majd el, hogy ki hogyan bánt veled korábban. Ne adj mindenkinek zöld utat, csak annak aki megérdemli. :)
2015. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

szia!

furcsa látni valakit hasonló helyzetben .kiskoromban apa mindig bántott, szidott, ellenem fordította a családtagokat. magányos voltam és szerencsétlen, nem voltam szép se és féltem mindentől. aztán a szüleim elváltak, az sokat segített.de én szerencsére egy-két kedves, félénk lánnyal mindig összebarátkoztam és már egészen jól vagyok, bár az önbecsülésemen lehetne javítani. próbáld keresni a dolgokat, amiket szeretsz magadban, próbálj hobbit találni, az se baj, ha nem vagy jó benne, csak szeresd és menni fog. ha sok dolgot találsz, amit szeretsz az rengeteget segít. és hidd el hogy nem érdemled meg, hogy bárki bántson! senki se érdemli meg. pláne egy félénk kislány.:) és hidd el, idővel jobbak lesznek a dolgok.ha szeretnéd, beszélgetek veled, bár nem vagyok pszichológus.

2015. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!